fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
Інтернет-шахрай обікрав півсвіту

Лідера міжнародного угрупування, на рахунку якого 60 мільйонів доларів, викрадених по всьому світу, арештували у Нігерії.

40-річний інтернет-шахрай, відомий лише по кличці Майк, був затриманий у місті Порт-Харкорт, передає ВВС.

Під його керівництвом угрупування з 40 осіб за допомогою хакерських програм умудрилися вкрасти десятки мільйонів доларів. Згідно зі звинуваченням, за допомогою програм злодій отримував доступ до електронної пошти його жертв.

Читайте також: Збірну Австралії обікрали в Ріо-2016 під час пожежної тривоги

Хакери зламували електронну пошту невеликих і середніх підприємств по всьому світу, в тому числі в Австралії, Канаді, Індії, Малайзії, Румунії, ПАР, Таїланді і США. Потім вони відправляли електронні повідомлення з цих акаунтів постачальникам компаній, вимагаючи від тих перевести гроші на рахунок в банку, відкритий шахраями.

Майк також звинувачується в тому, що він відмивав гроші в Китаї, Європі та США. Йому та заарештованому разом з ним спільникові пред’явлені звинувачення у хакерстві, злочинній змові і шахрайстві.

Джерело

Related Post