fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Світ
Жах XXI століття: 36-річна мати і її 19-річний син закохані і готові відстоювати свої права в суді (фото)

Моніка – мати дев’ятьох дітей, а Калеб – її первісток, якого вона народила в 16 років.

Багатодітна мати Моніка Мейрс зі штату Нью-Мексико закохана в свого першого сина Калеба Петерсона.

36-річній жінці та її 19-річному загрожує до 18 місяців в’язниці, якщо суд визнає їх винними в інцесті.

При цьому закоханий в ексклюзивному інтерв’ю Daily Mail Online розповіли, що не мають наміру відмовлятися одне від одного і готові відстоювати своє право на стосунки.

Відомо, що Моніка – мати дев’ятьох дітей, а Калеб – її первісток, якого вона народила в 16 років. У перші дні життя малюк був усиновлений іншою родиною і зі своєю рідною матір’ю він зустрівся, коли йому виповнилося 18 років.

Вони зв’язалися через facebook, але дуже скоро їх спілкування переросло в романтичні стосунки: “Ми почали цілуватися і не змогли зупинитися”, – розповіли закохані.

Матері і синові заборонені будь-які контакти один з одним до суду.

Історія неординарних стосунків розлетілася по всьому інтернету і стала дуже обговорюваною.

Читайте також: БЕЗДУШНІСТЬ: БАТЬКО НАМАГАВСЯ ЗМИТИ В ТУАЛЕТ 6-МІСЯЧНУ ДИТИНУ. МАЛЮКА ГОСПІТАЛІЗУВАЛИ

Джерело.

Related Post