fbpx
Шоу-бізнес
Ірина Білик розмістила зворушливе фото молодшого сина

Знаменита українська співачка Ірина Білик на своїй сторінці в Instagram опублікувала миле фото свого сина-підлітка Табриза.

“Це мій неймовірний хлопчик. Мій енерджайзер і натхнення. І у нас нова стадія – вивчаємо свої емоції і як вони впливають на дорослих (так-так, маніпуляції це слабкість всіх малюків), а також на інших дітей.

Правда, всі коти з мультфільмів відпочивають? А ви строгі мами? Чи змогли б відмовити такому солодкого хлопчикові?”, – підписала співачка миле фото з малюком.

Молодший син Ірини Білик народився за допомогою cypoгaтного материнства в 2015 році.

Читайте також: ВОНА СКАЗАЛА «ТАК»: РЕГІНА ТОДОРЕНКО ВИХОДИТЬ ЗАМІЖ

“Неймовірно красивий хлопчик! Все найкраще від мами і тата)”, “Який милий Кнопик! Дуже важко відмовити такому чарівному хлопчикові.”, “Дуже славний малюк!”.

“Ооой це ваш синочок? Такий лапочка, на папочку вашого дуже схожий . Ваш тато теж красень. Щастя вашій родині, здоров’я”, – такі коментарі Ірина отримала під цим фото в Instagram.

Это мой ❤️ невероятный мальчик. Мой энерджайзер и вдохновение. И у нас новая стадия – изучаем свои эмоции и как они влияют на взрослых (да-да, манипуляции это слабость всех малышей), а также на других детей. 
Правда, все коты из мультфильмов отдыхают? 
А вы строгие мамы? Смогли бы отказать такому сладкому мальчику?
#иринабилык #мойсыночек❤️ #іринабілик #irinabylik #мойсынуля #емоції #маленькиймой #манипулятор #малышмой #сладкиймальчик

A post shared by Ирина Билык (@bilyk_iryna) on

Джерело.

Related Post

facebook