fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Без рубрики
Історія бійця АТО: Я не термінатор, я – українець(відео)

Боєць української армії Олексій родом з Шостки, виріс в дитячому будинку.

У 2014 році хлопець пішов добровольцем служив в батальйон ОУН, воював на передовій – в Пісках і ша хте «Бутівка», а після вступив до лав ЗСУ, повідомляє УКРОП з посиланням на Інформатор.

«Я пам’ятаю чотирнадцятий рік. Пам’ятаю коли по нас били танки. Я сам боявся, тому що реально розумів де перебуваю, але я робив те, що я міг робити і те, що я повинен був робити. Я не великий воєн, я не кіборг, ще не термінатор, я – українець », – каже Олексій.

Читайте також: Вічна пам’ять і слава Героям!Ми не можемо не згадати про них, бо що може бути страшніше, ніж смерть молодих людей!

Джерело.

Related Post