fbpx
Суспільство
Історія турботливої ​​матері і зразкової дружини

У мене троє дітей. Молодшого я нapoдuлa майже в 40 років. Все своє життя я присвятила турботі про моїх дітей. Багато працювала, аби вони ні в чому не мали потреби.

На свої примхи і бажання, ніколи не вистачало часу. Я просто відклала всі думки про відпочинок, розваги на задній план.

Ще до заміжжя, я багато часу приділяла подорожам, а зараз, я просто не думала про це. Мені хотілося вкласти все в сім’ю, в будинок, хотілося тепла і затишку.

Чоловік мій, людина непоганий, без шкідливих звичок. Але він, на відміну від мене, не обмежував себе в зaдoволеннях. У нього було дороге хобі, полювання, а мені не можна було завести навіть кішку.

У вересні  я вийшла на пенсію (але продовжую працювати там же і тепер) і відразу запропонувала йому розлучитися, з однією умовою – я дарую йому свою 1\2 троячки, залишаю йому гараж, машину, дачу, все в будинку і всіх його собак зі збpoєю в обмін на двушку для мене.

Він погодився, так як на той час відносини вже майже зникли, дітей вдома не було, а особисто для нього мені нічого вже не хотілося робити.

І ось в листопаді я переїхала в свою двушку. З однією валізою в порожні стіни. Я так була щаслива! Почала поступово робити ремонт: сантехніку поміняла, вікна, двері і так далі.

У розлученні ми вже 6 років, і тепер я щороку їжджу на море, ходжу на концерти, їжджу на різні екскурсії в інші міста. Я завела собі двох кішок-сфінксів.

Я прекрасно лажу зі своїми дітьми. У мене зараз такий спокій в душі, я думаю, що настав найкомфортніший період в моєму житті і я нічого не хочу міняти. Я не хочу більше заміж – я була там 33 роки.

Джерело.

Related Post

facebook