fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Наука
Історична місія Rosetta завершиться зіткненням з кометою

Загибель зонда – це черговий експеримент вчених

Місія Rosetta, яка в 2004 році стартувала з Землі для дослідження комети Чурюмова-Герасименко, буде припинена в кінці вересня поточного року. Зонд буде повільно наближатися до комети, роблячи в режимі реального часу фотознімки з високою роздільною здатністю і здійснюючи нові дослідження.

“При контакті з поверхнею комети зв’язок перерветься, так само як і діяльність Rosetta”, – йдеться в повідомленні, опублікованому на офіційному сайті ЄКА.

Справа в тому, що кожен день комета Чурюмова-Герасименко, а разом з нею модуль Philae і зонд Rosetta віддаляються від Сонця, єдиного джерела енергії для них. Незабаром їм не вистачатиме енергії для того, щоб працювати в таких екстремальних умовах.

“Після 12 років, які Rosetta провела в космосі, настав час для того, щоб вона знову зустрілася зі своїм компаньйоном – модулем Philae на кометі”, – запевняють фахівці, для яких загибель зонда – це черговий експеримент, можливість здійснити нові виміри і зробити знімки, які принесуть світовій науковій спільноті нові знання.

Зонд Rosetta для дослідження комети 67P Чурюмова-Герасименко відправився в космос в березні 2004 року. Спусковий модуль Philae 12 листопада 2014 року здійснив історичну посадку на цю комету. Через добу модуль почав збирати дані про склад кометного грунту. Однак після передачі даних на Землю в листопаді 2014 року він перейшов у сплячий режим через розрядку батарей. Потім модуль “прокинувся” лише в червні 2015 року.

 

Джерело

 

Related Post