fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Курйози
Італійська “оперна діва” заради Путіна оголилася біля Кремля

Анна Азерлі роздяглася і запропонувала Путіну взяти її заміж.

Італійська співачка Анна Азерлі оголилася біля Кремля і зізналася в любові до президента Росії Володимира Путіна.

“Він дуже сильний і владний. Він такий інтелігентний і спортивний. У нього дуже багато якостей, якими володіє дуже мало чоловіків. У 2009 році я познайомилася з вашим президентом, співала на концерті перед ним, після чого він запросив мене в Росію. Але тоді я не поїхала. А зараз я вільна і мріяла б стати його дружиною”, – розповіла жінка.

Читайте також: ЯКІ СЕРЙОЗНІ ЗМІНИ ЧЕКАЮТЬ НА УКРАЇНЦІВ У ЛІКАРНЯХ З 1 СІЧНЯ

ae280140de30b61cdd1173df1f7897b1__1440x_01

Джерело.

Related Post