fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Іван Дорн скасував концерт в Одесі і записав віршоване звернення

Іван Дорн вирішив oригiнально висловитися про ситуацію, яка склалася навколо нього після скандального інтерв’ю російському журналісту.

Дорн записав відеозвернення і презентував новий вірш, в якому відповів на критику.

Нагадаємо, в інтерв’ю артист запевнив – сценічний костюм з гербом одягав не з власної волі і ніколи не допомагав українським військовим на Донбасі. Дорн багато гастролює по Росії. К

оли почалися військові дії на сході – його виступ на “Новій хвилі” називали патріотичним і сміливим. Фани хвалили за те, що вийшов до російської публіки у футболці з гербом України.

Але в останньому інтерв’ю Дорн робить несподіване зізнання. “Я подумав – треба вийти з тризубом, щоб з приводу костюма ніхто не смердів”, – розповів він.

Вірш називається 11.04.17. Ця дата – день, коли Дорн дав своє скандальне інтерв’ю.

Читайте також: У РОЗВАЖАЛЬНОМУ КОМПЛЕКСІ В ХАРКОВІ ЗАГИНУВ МАЛЮК

Дорн прокоментував скасування концерту в Одесі, який повинен був відбутися 9-го червня: “Мені щиро шкода, що не з найсвітлішими новинами: численні відкриті погрози про підготовку провокацій змушують нашу команду скасувати концерт 9-го червня в одеському клубі Ibiza.

Я не можу наразити на небезпеку нашу велику сім’ю фанів і допустити відпрацювання спецефектів зі сльозогінним газом. Безпека і здоров’я всіх, хто любить музику понад усе. Знаю, що любов і розум переможуть. Обняв”, – повідомив музикант.

Джерело.

Related Post