Шоу-бізнес
Іван Дорн скасував концерт в Одесі і записав віршоване звернення

Іван Дорн вирішив oригiнально висловитися про ситуацію, яка склалася навколо нього після скандального інтерв’ю російському журналісту.

Дорн записав відеозвернення і презентував новий вірш, в якому відповів на критику.

Нагадаємо, в інтерв’ю артист запевнив – сценічний костюм з гербом одягав не з власної волі і ніколи не допомагав українським військовим на Донбасі. Дорн багато гастролює по Росії. К

оли почалися військові дії на сході – його виступ на «Новій хвилі» називали патріотичним і сміливим. Фани хвалили за те, що вийшов до російської публіки у футболці з гербом України.

Але в останньому інтерв’ю Дорн робить несподіване зізнання. «Я подумав – треба вийти з тризубом, щоб з приводу костюма ніхто не смердів», – розповів він.

Вірш називається 11.04.17. Ця дата – день, коли Дорн дав своє скандальне інтерв’ю.

Читайте також: У РОЗВАЖАЛЬНОМУ КОМПЛЕКСІ В ХАРКОВІ ЗАГИНУВ МАЛЮК

Дорн прокоментував скасування концерту в Одесі, який повинен був відбутися 9-го червня: «Мені щиро шкода, що не з найсвітлішими новинами: численні відкриті погрози про підготовку провокацій змушують нашу команду скасувати концерт 9-го червня в одеському клубі Ibiza.

Я не можу наразити на небезпеку нашу велику сім’ю фанів і допустити відпрацювання спецефектів зі сльозогінним газом. Безпека і здоров’я всіх, хто любить музику понад усе. Знаю, що любов і розум переможуть. Обняв», – повідомив музикант.

Джерело.

Related Post