fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Авто
Із 1 серпня для водіїв знайшли нову проблему

Якщо автомобіліст бажає скористатися нововведеннями та імпортувати автомобіль згідно нового законодавства за пільговими тарифами,то на нього очікують неприємні сюрпризи.

Як відомо, вступив в силу 1 серпня закон про зниження акцизу на вживані автомобілі, який дав українцям можливість ввозити старі автомобілі з Європи за зниженими митами.

Але, спливли нові умови, які роблять масовий ввіз практично неможливим.

Днями заступник голови ГФС Мирослав Продан дав роз’яснення, в якому є важливий момент: для зниження акцизу потрібно мати сертифікат походження, щоб уникнути ввезення машин з РФ.

Читайте також: ПОРОШЕНКО ЗНИЗИВ АКЦИЗИ НА Б/В-АВТО, АЛЕ З УМОВАМИ (ВІДЕО)

Тобто, щоб пригнати з Польщі Mercedes, потрібно їхати в Німеччину і брати в їх Торгово-промисловій палаті цей сертифікат. Інакше при розмитненні в Україні будуть неприємності.

Є й інші нюанси: якщо машина дорожче 10 тис. дол., доведеться пояснити, звідки взялися гроші. За законом, вивозити готівкою понад 10 тис. дол. не можна, та й з меншою сумою купити машину навряд чи вийде.

Далі — продавець-поляк для звіту перед своїми податковими органами зажадає безготівкового переказу. Таким чином, гроші потрібно буде везти на картці, причому не гривневої, а валютної., оскільки покупка в євро або доларах з гривневої карти буде прирівняна до купівлі валюти, а в зв’язку з обмеженнями НБУ на день ви можете купити валюту тільки на 12 тис. грн, це приблизно 480 дол.

З валютної картою теж не просто: при одноразовому платежі за кордоном більше 10 тис. дол, інформація про операції потрапить в Фінмоніторинг, який вже в Україні вимагатиме відзвітувати, звідки гроші.

Джерело.

Related Post