fbpx
Breaking News
Вони часом жартували з тіткою: «Мабуть, твій наречений-то, ще не народився або в школу ходить», – говорила та. Жартували-жартували і дожартувалися. Минуло кілька років. Діти ростуть швидко, і вже не помітила Марина, як старший племінник її ростом перегнав. Скоро останній дзвінок. Підріс і Максим
Закохані не стали відкладати весілля в довгий ящик, майже відразу ж і розписалися. Раділа дуже Галина Андріївна цій обставині. Та недовго… Хвoрий повернувся з армії Антон. Відразу ніби й не звернули увагу на його сухий кaшель, пройде, оргaнізм молодий. Але одного разу звичайна заcтуда обернулася для цієї сім’ї бiдою
На столі був розкритий конверт, поруч склянка, якою явно користувалися. В ту секунду я зрозуміла, що результати плачевні і мій чоловік, напевно, вже у друзів, заливає своє гoре. Але він увійшов в квартиру майже відразу, після нас з величезним букетом квітів
Поки ще мандаринки в тренді – готуємо дуже смачний і корисний чізкейк на всю родину! Десерт виходить, як у ресторані,і зникає під час чаювання в мить!
Цей салатик особливо полюбляє моя невісточка, а все тому, що він без майонезу, а його смак – зачаровує! Спробуйте і ви, щось нове та неймовірно корисне!
Мандри
Із Заходу на Схід пішки: неймовірна подорож двох українців

Двоє українських відчайдухів Юрій Онисько та Іван Регліс які планують пішки здолати понад 2 тисячі кілометрів.

Замість спортивного одягу – лляні вишиванки і солом’яні капелюхи. Замість масивних наплічників – невеличкі полотняні сумки, де поміщаються камера, мобільний телефон і паспорт. А замість зручного трекінгового взуття – нічого. 2 тисячі 80 кілометрів хлопці пройдуть пішки. Поїздом цей шлях займає 27 годин. Свою мандрівку так і назвали – “просто босо”. І ще один не менш важливий пункт – грошей вони також не беруть.

Все почалось на початку липня. Хлопці автостопом доїхали до Ужгорода. На кожен день виділили собі по 20 -25 кілометрів, хоча реально долають в середньому по 15. Зате вже є особистий рекорд – 32 кілометри. Вже за декілька днів шкіра вкрилась мозолями, які друзі навчились обробляти дідівськими методом: голкою і ниткою. На забобонний 13 день шкіра просто стерлась.

Триматися мети допомагають прості люди, які приймають мандрівників до столу або ж на ночівлю. Це може бути і хлів з сіном, і лікарня, і розкішна квартира. Дуже сподіваються, що бодай в одному місті їх прийме до себе міський чи сільський голова. Наразі охочих не траплялось.

Часом допомога приходить звідки її чекаєш найменше. Закарпатські цигани взялись випрошувати гроші, але побачивши, що хлопців навіть взуття немає, настільки перейнялись, що принесли обом печеня.

Дійшовши до столиці Галичини, українці здолали лише 15 відсотків маршруту. Надалі темп не збавлятимуть, бо як самі жартома кажуть: “зима вже близько, а до Харкова далеко”.

За попередніми оцінками до фінішу вони прийдуть наприкінці жовтня.

Читайте також:У ЛЬВІВСЬКОМУ ВІЙСЬКОВОМУ ШПИТАЛІ ВПЕРШЕ ВІДГУЛЯЛИ ВЕСІЛЛЯ

 

boso

Джерело.

Related Post