fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Світ
Його називають «Кращим голосом планети» – неймовірний діапазон хлопця, здається, за межею людських можливостей!

Дінмухаммед Канатули Кудайберген (Дімаш Кудайберген, рід. 24 травня 1994 роки) – казахстанський співак.

Володар Гран-прі конкурсу «Слов’янський базар-2015» у Вітебську, лауреат Національної премії «Народний улюбленець» (каз. «Халиқтиң сүйіктісі»), учасник міжнародного фестивалю «ABU TV song».

Захоплення у багатьох, навіть досвідчених музичних критиків викликає дивовижний діапазон голосу Дімаш в 5 октав – від кантанте (верхній бас) до флейтового регістра.

Викладач Кудайбергенова Марат Айтімов стверджує, що у нього не контратенор, так як він може брати і низькі ноти, а ліричний тенор. Дімаш виконує вокальні твори різних жанрів різними мовами (казахською, російською, англійською, французькою, китайською).

Бере активну участь в культурно-масових заходах, наприклад, 29 січня 2017 він виступив на відкритті Зимової Універсіади в Алмати. Не дивлячись на юний вік Дімаш, його називають «Кращим голосом планети» і «Маестро» – і не дарма! Тільки послухайте цей неземний вокал!

Читайте також:МАТИ 4 ДІТЕЙ СКАРЖИЛАСЯ НА ГОЛОВНИЙ БІЛЬ, А ЧЕРЕЗ ДВА ДНІ МУК ВОНА ПOМEРЛА. ЛІКАРІ ХОЧУТЬ, ЩОБ ВИ ЗАПАМ’ЯТАЛИ ЦІ СИМПТОМИ!

Джерело.

Related Post