fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Економіка
Кабмін відмовився переносити підвищення страхового стажу

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявляє, що збільшення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію до 25 років буде проведено з 2018 року.

“Перенесення початку збільшення страхового стажу з 2018 на 2020 рік … це уряд розглянув спільно з іншими зацікавленими сторонами, і було прийняте таке рішення.

Що початок збільшення страхового стажу буде відбуватися так, як це передбачено в урядовому законопроекті, з 1 січня 2018 року”, – сказав міністр на брифінгу після засідання Кабінету міністрів України в середу.

При цьому для тих, у кого є не менше 15 років страхового стажу, проте менше ніж 25 років буде на 3 роки введено новий вид адресної державної соціальної допомоги – тимчасова державна соціальна допомога працюючим громадянам, які досягли пенсійного віку, проте не мають права на пенсійну виплату.

Допомога буде відповідати прожитковому мінімуму і буде виплачуватися до моменту отримання ними права на пенсійну виплату.

Рева відзначив, що з 1 січня 2018 року коефіцієнт страхового стажу при призначенні нових пенсій буде складати одиницю.

Читайте також: В УКРАЇНІ МОЖУТЬ ВВЕСТИ ПЛАТУ ДЛЯ ВАЛЮТНИХ ОБМІННИКІВ

Крім того, як розповів міністр, уряд врахував пропозицію Національної ради реформ і встановив в законопроекті максимальну суму зарплати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок в розмірі 15 мінімальних зарплат.

Як повідомлялося, Нацрада реформ 16 червня рекомендувала Кабміну перенести терміни збільшення мінімального страхового стажу з 15 до 25 років з 1 січня 2018 року на 1 січня 2020 року.

Джерело.

Related Post