fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
“Кадри які будуть тішити увесь світ”: одеські п’ятернята знялися у першій після народження фотосесії (фото)

Одеситка Оксана Кобелецька у червні народила одночасно п’ятьох малюків. Цей випадок став унікальним не тільки для Одеси, а й для всієї України.

Оксана – співробітниця комунального підприємства “Міський інформаційно-аналітичний центр”. У жінки вже є старша дівчинка, таким чином, у неї тепер 6 дітей. Усі малята народилися за допомогою кесаревого розтину.

П’ятеро маленьких одеситів: Саша, Даша, Давид, Влад і Денис взяли участь у своїй першій фотосесії після виписки з лікарні. Перед цим був місяць підготовки, потім 7 годин безперервної зйомки заради кількох кадрів, які будуть тішити весь світ!

“Знамениті одеські дітлахи провели два місяці в пологовому будинку. Народилися вони з дуже маленькою вагою , дівчата 1100 грамів, а хлопчики – 1800 грамів .. І ось зовсім недавно, зміцнілих малюків виписали. Ми довго чекали і переживали, що двомісячних крихіток не так легко укласти і нарешті зйомка відбулася“, – розповіла фотограф Наталя Горбаченко.

“Денис, Влад, Давид, Сашенька і Даша нас приємно здивували, адже у 2 місяці працювати з ними було навіть легше, ніж ми очікували – малюки солодко спали, а ми створювали для них та їхніх батьків чудову історію любові і дружби, яка, я впевнена, почалася ще в маминому животику“, – поділилася фотограф Юлія Гусєва.

Фотографи пропонують всім не залишатися осторонь і в міру своїх можливостей допомагати родині, наприклад, відвезти у поліклініку. Бути на зв’язку з мамою малюків можна у соцмережах.

Читайте також: ДОСЛІДНИКИ НАЗВАЛИ НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ДИТЯЧЕ ІМ’Я У СВІТІ

Джерело.

Related Post