fbpx
Breaking News
Кажуть, якщо приготувати салат «Мишачий Король» на Новий Рік, то у вашому домі поселиться удача. Я спробую, адже він смачний, яскравий, а головне легкий в приготуванні!
– Ну ні! Я свого не впущу! Я вирішила, що розведу його з дружиною. Ось побачиш, ми із ним разом будемо! – говорила вона мені. Аня – дівка пробивна і чіпка. Через рік відносин начальник оголосив дружині, що у нього є нова дама сеpця, і розлучився, чому Аня дуже зраділа. Вона дуже пишалася собою і тим, що змогла відбuти одруженого з сім’ї, де він прожив багато років
– Що ж, дочкo. Ти свій вибір зробила. Я йду. Май на увазі – у всіх своїх проблемах ти будеш винна сама! І потім, коли ти з дитиною на руках будеш ревіти, ти згадаєш мої слова, але буде вже пізно! Твій батько, після 24 років шлюбу, завів коханку! Думаєш, твій чоловік краще?
Перший раз Світлана Михайлівна з’явилася у нас у дворі тиждень тому. Вона переплутала мою дочку з іншою дівчинкою, підбігла, почала обіймати сусідську дівчинку, говорити, що вона – її бабуся, а зла негідниця-мати не дає їм бачитися. Дівчинка дивом вирвалася і втекла додому. Коли дочка, повернувшись з прогулянки, мені розповіла про цей інцидент, я відразу зрозуміла – приходила та тітка по її душу
Вони приїхали до пoлогoвого будинку, тато швидко пояснив лікарям, в чому справа і маму відразу поклали на каталку і повезли наpoджувати. Коли мама, нарешті, зрозуміла, куди і навіщо її везуть, вона почала обурюватися, що наpoджувати не буде, адже у неї на сьогодні зовсім інші плани, а пеpeйми так, чуть-чуть йдуть
Шоу-бізнес
Кайф на дивані: Дмитро Комаров з дружиною похвалилися щасливим життям в затишній квартирі (фото)

Дмитро Комаров, який не так давно одружився з моделлю Олександрою Кучеренко, показав частину своєї квартири, а саме вітальню, де він зручно розташувався на дивані зі своєю молодою дружиною.

Знімок ведучий “Світу навиворіт” опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: ІДЕАЛЬНІ ЛІКИ ВІД УСІХ ХВОРОБ ДАВНО ІСНУЮТЬ. ВОНИ ПОРУЧ З НАМИ І ДОСТУПНІ КОЖНОМУ. ТРЕБА ЛИШЕ ПРАВИЛЬНО ЇХ ВЖИВАТИ.

“Ми молода сім’я і після весілля все ще продовжуємо потихеньку обладнувати квартиру. Тобто час від часу потрібно ходити по магазинах і вибирати якісь важливі і потрібні речі. Зізнаюся чесно – я ненавиджу щось довго вибирати в магазинах. В експедиціях життя привчило приймати рішення миттєво, в будь-яких питаннях. Цей принцип і рефлекс працював всюди, від африканських саван до бразильського Фавелла, а от у випадку з диваном в вітальню не спрацював”, – написав Дмитро.

За словами Дмитра, вони з дружиною не встигали вибрати диван, так як він відлітав до подорожі, але по приїзду його чекав сюрприз.

“Я попросив дружину прийняти рішення на свій смак, щоб диван став для мене сюрпризом після експедиції. І ось зараз прилітаю і розумію, що Сашка все-таки знає мене ну дуже добре. Вона примудрилася знайти в каталогах рідкісну тканину з непальскими візерунками і мотивами. Саме такий стиль я обожнюю. Кайфуемо”, – поділився Комаров.

Джерело:

Related Post