fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Каменських і Потапенко оголосять про своє весілля до кінця поточного року

Уже котрий місяць представники ЗМІ досить активно обговорюють тему особистих відносин в пісенному дуеті Анастасії Каменських і Олексія Потапенка. Справа дійшла до того, що в пресі стали регулярно з’являтися повідомлення про те, що Потап і Настя планували зіграти весілля вже в цьому році, однак офіційних коментарів від самих винуватців майбутнього торжества досі немає.

Сьогодні, від наближених до зоряної пари джерел, просочилася інформація про те, що одруження Каменських і Потапенко мало відбутися в минулому серпні. Але, напередодні весілля, Настя дуже невдало стрибнула з парашутом і отримала перелом ноги. Природно, в такій ситуації, новоявленим молодятам було не до торжества, його скасували, адже наречена із загіпсованою ногою — це вже явне виключення з правил! На даний момент згаданий дует дуже активно гастролює по українських містах. А на зовсім свіжій фотографії, опублікованій Каменських в соціальній мережі, її шанувальники угледіли на безіменному пальці співачки обручку.

Хочемо додати, що зовсім недавно підтвердилася інформація про те, що Олексій Потапенко офіційно розлучився зі своєю колишньою дружиною — музичним продюсером Іриною Горовою. До цього пара не жила разом більше 5 років. Саме цей крок виконавця з’явився головним підтвердженням його серйозних намірів щодо Насті Каменських. Він же укріпив в рядах журналістів віру в те, що дует «Потап і Настя» може бути разом не тільки на сцені але і в особистому житті!

Читайте також: ПРАЦІВНИЦЯ МАГАЗИНУ НАРОДИЛА В ТУАЛЕТІ Й ВИКИНУЛА ДИТИНУ НА СМІТНИК

Джерело.

Related Post