fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Каменських порівняли з пуделем

Настя Каменських вирішила похизуватися новими аксесуарами, які створюють її хороші друзі, тому оприлюднила знімок в інстаграмі на якому демонстує ці вироби ручної роботи.

Фотографія зроблена великим планом. На знімку Каменських позує у білому обтислому гольфі, який підкреслює пишний бюст співачки. На вухах у Каменських красуються дивні кульчики з срібла, які з’єднуються між собою, обволокують шию співачки і швидше нагадують вуздечку для коня, ніж привичні кульчики.

Хоч більшість фанатів схвалювали зовнішній вигляд кумира, проте дівчина все ж нарвалася на критику шанувальників через свою зачіску, яка більшості прихильників нагадала пуделя.

Читайте також: СПІВАЧКА ПОВАЛІЙ ЗБИРАЄТЬСЯ НАРОДИТИ

Джерело.

Related Post