fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
Камера спостереження зняла, як жінка народила за 50 секунд (ВІДЕО)

Джессіка Стаббінс з міста Сканторп (Англія) народила дитину прямо біля входу в лікарню, доки її чоловік ще знаходився на парковці.

Жінка народила всього за 50 секунд. Це зафіксувала камера спостереження, розташована біля входу в приміщення, повідомляє Mirror.

Коли Джессіка виходила з машини, вона вже знала, що дитина ось-ось народиться, але не думала, що це станеться саме так.

За кілька секунд поруч з нею з’явився шокований чоловік.

“Я знаходився всього в 30-ти метрах від неї, і не можу повірити в те, що все пропустив”, – сказав щасливий батько.

Проте, побачити момент народження дочки батькові все ж вдалося, а разом з ним і всьому світу: відео, на якому Джессіка народжує, показали в ефірі ранкового шоу Доброго ранку, Великобританія.

“Це сталося так швидко, у мене навіть не було часу присісти”, – говорить мама.

Породіллю одразу забрали в лікарню дві медсестри. Одна з них розповіла, що Джессіка повела себе дуже правильно в той момент: вона була розслабленою і не панікувала.

Читайте також:В АВСТРАЛІЇ 63-РІЧНА ПЕНСІОНЕРКА НАРОДИЛА ПЕРШУ ДИТИНУ

Джерело.

Related Post