fbpx
Breaking News
Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Танька була. І що він у ній знайшов? Старша нас на три роки, а ще вона наpoдила моєму чоловікові дочку, якій вже 4 роки
Цe сирне печиво колись часто пекла моя мама. Настав час, що я сама щовихідних думаю, чим же здивувати своїх дітлахів. Цей рецепт виручає мене, коли геть немає часу, а діткам хочеться солоденького до чаю!
– Скільки ти сьогодні моїх грошей витратила? Розкажи нам, про життя бабське, халявне! – сказав Сергій і смикнув дружину за фартух. Таня різко вдapила рукою по столу та дістала з шафи конверт і кинула на стіл, тут і з’ясувалася вcя прaвда
Нереально просто готується! А яке ж смачне і гарне!..
Запаморочливо смачний апельсиновий десерт за 10 хвилин – моя паличка-виручалочка! Завжди знаю, чим при мінімумі часу здивувати гостей!
Здоров'я
Камера спостереження зняла, як жінка народила за 50 секунд (ВІДЕО)

Джессіка Стаббінс з міста Сканторп (Англія) народила дитину прямо біля входу в лікарню, доки її чоловік ще знаходився на парковці.

Жінка народила всього за 50 секунд. Це зафіксувала камера спостереження, розташована біля входу в приміщення, повідомляє Mirror.

Коли Джессіка виходила з машини, вона вже знала, що дитина ось-ось народиться, але не думала, що це станеться саме так.

За кілька секунд поруч з нею з’явився шокований чоловік.

“Я знаходився всього в 30-ти метрах від неї, і не можу повірити в те, що все пропустив”, – сказав щасливий батько.

Проте, побачити момент народження дочки батькові все ж вдалося, а разом з ним і всьому світу: відео, на якому Джессіка народжує, показали в ефірі ранкового шоу Доброго ранку, Великобританія.

“Це сталося так швидко, у мене навіть не було часу присісти”, – говорить мама.

Породіллю одразу забрали в лікарню дві медсестри. Одна з них розповіла, що Джессіка повела себе дуже правильно в той момент: вона була розслабленою і не панікувала.

Читайте також:В АВСТРАЛІЇ 63-РІЧНА ПЕНСІОНЕРКА НАРОДИЛА ПЕРШУ ДИТИНУ

Джерело.

Related Post