fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Економіка
Кандидатура Лавренчука на посаду голови Нацбанку: що від нього чекати

Володимир Лавренчук є професійною кандидатурою та цілком впорається з обов’язками керівника Національного банку України.

Так прокоментував сайту “24” ймовірне призначення Лавренчука український економіст Ігор Блінов.

Це професійна кандидатура, яка буде підтримувати більшість кроків, які запроваджувала Гонтарева,
– заявив експерт.

Він наголосив, якщо Лавренчук очолить Нацбанк, то це стане підтвердженням думок більшості експертів, які вважали, що НБУ очолить саме професійний банкір, а не політична фігура.

Блінов додав, що є мала ймовірність того, що призначення голови НБУ відбудеться з 10 травня через політичну боротьбу всередині коаліції.

Нагадаємо, поінформоване джерело в НБУ розповіло, що саме Володимир Лавренчук стане наступним керівником Національного банку.

Валерія Гонтарева заявила про свою відставку з посади голови НБУ 10 квітня. Держрегулятором тимчасово керує перший заступник Валерії Гонтаревої.

Читайте також: ГОЛОВА НБУ ГОНТАРЕВА ЙДЕ У ВІДСТАВКУ

Джерело.

Related Post