fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Шоу-бізнес
Кар’єра Скарлетт Йохансон зруйнувала її шлюб

Оскільки Скарлетт Йохансон офіційно заявила про те, що коментувати своє розлучення вона не збирається, довелося журналістам шукати людей з близького оточення голлівудської актриси, щоб ті розповіли публіці, що ж все-таки відбулося між нею і Роменом Доріаком.

Нагадаємо, що кілька днів тому в нью-йоркський суд були передані документи про розлучення актриси і її французького чоловіка, який до того ж є батьком її дочки Дороті Роуз. Як вдалося дізнатися журналістам, до розлучення призвів спосіб життя Скарлетт, зокрема її кар’єра, що активно розвивається, і перманентна відсутність вдома.

“Розлучилися вони за великим рахунком через те, що він не зміг змириться з деякими аспектами її життя. Вона була то тут, то там, і всюди хотіла брати дочку із собою. Її кар’єра пішла вгору, а значить, їй треба було більше бути відсутньою і подорожувати. Ромену здалося, що Скарлетт просто не готова до сімейного життя”, – сказав інсайдер і додав, що “масла у вогонь” підлило інтерв’ю Йохансон, в якому вона заявила, що не вірить в моногамію.

Пара розлучилася ще п’ять місяців тому, проте продовжувала жити разом під одним дахом заради дочки. Через Роуз Скарлетт відмовляється тепер говорити про розставання з чоловіком, про що попередила ЗМІ.

Читайте також: Monatik став батьком вдруге

Джерело

Related Post