fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Катастрофа літака в США: пілот навмисно врізався в землю

Літаком керував громадянин Йорданії.

Представники Національної ради безпеки на транспорті повідомили, що, згідно з даними попереднього розслідування, авіакатастрофа в штаті Коннектикут була результатом навмисних дій пілота. До розслідування обставин катастрофи підключилося ФБР.

Нагадаємо, 11 жовтня легкомоторний літак Piper PA-34 Seneca зазнав аварії на одній з головних вулиць міста Іст Хартфорд. Внаслідок пригоди пасажир літака загинув, а пілот отримав важкі поранення і опіки і був госпіталізований. Також постраждали двоє городян, які перебували поруч з місцем падіння літака.

Пізніше з’ясувалося, що літаком керував громадянин Йорданії, 28-річний Фірас Фрейтіх. І хоча його стан лікарі оцінюють як важкий, він перебуває у свідомості і зміг відповісти на запитання слідчих. За його словами, він свідомо спрямував літак до землі, повідомляє FOX News.

28-річний Фірас Фрейтіх в’їхав в США в 2012 році за студентською візою M1 для навчання в літній школі. У травні 2015 року його отримав ліцензію пілота, що дозволяє управляти одномоторним літаком.
ФБР і слідчі Національної ради безпеки на транспорті перевіряють, чи йде мова про теракт.

Раніше повідомлялося, що одномоторний літак зазнав аварії під час посадки в аеропорту міста Колледждейл.

Читайте також: УКРАЇНА ПОЧАЛА КУПУВАТИ ГАЗ У НОРВЕГІЇ – ЗМІ

Джерело.

 

Related Post