fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Кейт Бекінсейл зганьбила дочку

Дивне захоплення актриси зіграло злий жарт з її дочкою Лілі Мо.

Англійська актриса Кейт Бекінсейл на шоу Late Night з Сетом Майерсом розповіла, що просто обожнює робити з фруктів і овочів інсталяції у вигляді чоловічих органів. Більш того, актриса періодично підкладає такі твори мистецтва під двері готельних номерів своїх колег по зйомках, – пише peopletalk.

Але одного разу таке захоплення Бекінсейл зіграло злий жарт з її дочкою Лілі Мо. Зараз дівчині вже 17 років, а ось коли вона була в шостому класі, сталося непередбачуване: актриса задумалася і випадково намалювал на зошиті з домашньою роботою Лілі. Та, звичайно, відразу ж здала свою маму.

Читайте також: ПЄСКОВ ВІДПОВІВ НА “САТАНІЗМ” АКСЬОНОВА

Джерело.

Related Post