fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Кіркорова зацькували через ніжне фото із Басковим

Російський співак Філіп Кіркоров оприлюднив у соцмережі неоднозначне фото із колегою Ніколаєм Басковим, яке розлютило користувачів інтернету.

Юзери, переважно із Росії, вкрай негативно відреагували на ніжне фото, яке Кіркоров оприлюднив в Instagram.

Фото було зроблено під час однієї з церемоній вручення музичних премій. Таким чином співак заспокоював Баскова, який програв йому в двох номінаціях. Але це фото не на жарт сколихнуло мережу.

Окрім коментарів, в яких Баскова та Кіркорова обзивають негарними словами, були і більш толерантні. Наприклад, «Голубаяя луна», «Оба на, пацаны влюбляются!», «Петушки», «это любофффф!», «Это любовь господа. Может уже будете вместе? Мы вас поймем и поддержим!!!!!», «Батюшки, даже на мужиков не похожи», «Так ! Гримерку они делят ! На сцене в двоем ! Объятья такие страстные ! Что я просто завидую ! Интересно , а свадьба будет».

Нагадаємо, що співачка Валерія під час телеефіру заявила, що на Росії безліч артистів нетрадиційної орієнтації, які змушені приховувати цей факт через брак толерантності в країні.

Читайте також: СПІВАЧКА ЙОЛКА ЗМІНИЛАСЯ ДО НЕВПІЗНАННЯ

Джерело.

Related Post