fbpx
Breaking News
– Навіщо наpoджувати стільки дітей? Вони ж просто злидні плодять. Який від цього толк? Краще б aбopт зробили. У мене невістка так поступила, щоб Сонечці, красуні нашій, все краще діставалося. – Після почутого мені стало недобре, і я назавжди змінила свою думку прo бабусю, яку ввaжала ідeальнoю
Без яєць і молока: цe тіcто зaвжди було і залишається моїм найулюбленішим і підходить воно на всі випадки життя: для пирогів, пиріжків, булочок з часничком, піци та іншої випічки. Прoбуйтe і нехaй вaм щастить!
“Очікуються гарні морози”: стaло вiдомо кoли до України прийде справжня зима
Дивіться, який класний рецепт, де головний інгредієнт – наша рідна квасоля, привезла мені подруга з Греції! Чудовий гарнір: вітамінний, ситний, оригінальний і ще не приївся, бо це вам не макарони :) Уплітають за дві щоки навіть діти!
Найкрасивіша жінка 2019 року: британський пластичний хірург пояснив, чому саме вона.
Україна
Кіт-бібліотекар

Тварина ходити “на роботу” п’ять днів на тиждень.

У містечку Дунаївці на Хмельніччині кіт щодня ходити у бібліотеку як на роботу. Уже десять років тварина “підпрацьовує” провіднім спеціалістом у відділі комплектації місцевої кнігозбірні. Має два вихідних на тиждень та восьмигодинний робочий день. Зарплатня договірна – риба та м’ясо, тепло і любов працівників бібліотеки.

Щодня о восьмій він поспішає в бібліотеку. Кілька хвилин у коридорі, щоби привести себе до ладу, бо, де ночує книголюб, достеменно не відомо. По тому вусань миттю опиняється серед стосів книжок. Моститься на книжках неодмінно нових, щоби гарно пахнули друкарською фарбою. Оскільки “працює” у відділі обробки літератури, то й перший їх “читає”. Його найулюбленіші – про тварин та їжу.

Завідувач відділом Дунаєвецької міської бібліотеки Людмила Ставірська говорить:

“Це типовий бібліокіт, який полюбляє літературу. Йому подобаються книжки, де намальовані мишки. Якщо у житті він лінується їх ловити, то по книжках він любить їх роздивлятися.

Бібліокіт – цінний працівник. Його навіть хотіли переманити в місцевий музей для вилову мишей. Утім, у той самий день повернули в бібліотеку, бо хвостатий інтелігент лише спав і “читав”.

Робота роботою, а обід за розкладом. Рівно опівдні Бібліотекар біжить у власну їдальню під сходами та їсть рибу.

У його котячих посадових обов’язках уже давно вписаний іще один чи ненайголовніший пункт – це післяобідній сон. А оскільки кіт – інтелектуал, то засинає під читання колегою нового твору”.

Директор бібліотеки Олена Сидорович каже:

“Він у нас такий позаштатний співробітник, у нього є ставка, він працює за їжу, сон, тепло, любов.

На вихідні кіт у бібліотеку не ходить. Щоправда, був випадок перепрацювання. Бо якось увечері зачинили вусатого на роботі. Утім, ніч у бібліотеці минула без інцидентів – жодна книжка не постраждала.

Кіт-книголюб кицьок на роботу не водить. Бо ще не зустрів тієї, яка би зрозуміла його захоплення літературою”.

Читайте також: УКРАЇНСЬКА СПІВАЧКА ОШЕЛЕШИЛА ПУБЛІКУ

Джерело.

Related Post