fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Китайський рибалка удочерив мавпочку (відео)

Годувати дитину чоловікові довелося дитячими сумішами

У Китаї зростає мавпочка, яку знайшов і виховує місцевий рибалка. Чоловік уже кілька місяців замість мами для тварини. Імені поки не дає. Втім, каже, ще трохи і не зможе розлучитися з вихованцем.

Самотню мавпочку Лю врятував з річки, де він постійно рибалить. Виніс з води на берег і пішов шукати маму-мавпу, щоб віддати малюка. Однак вона до сутінків так і не з’явилася. Тому Лю вирішив прихистити мавпочку у себе.

“Хотів нагодувати його чимось корисним, тому купив сухе молоко. Тепер мавпочка завжди ходить зі мною – де б я не був”, – каже Лю, житель провінції Юньань.

Мавпочці кілька місяців і вона вже не уявляє життя без свого рятівника. Чоловік кілька разів намагався випустити улюбленця в дику природу – і той не хоче йти. Зоологи порадили Лю спробувати ще раз, коли тварина підросте. Але він боїться, що за цей час звикне до тварини і не зможе з нею розлучитися.

Схожа історія сталася два місяці тому в США – зоозахисники Доу Поджекі врятував сову, яку поранила крила в лісі. Забрав птицю додому і залишив одужувати. Сову довелося віддати в заповідник, але Доу ще відвідує колишнього пацієнта.

Читайте також: 11-річний український воротар підписав контракт з «Реалом»

Джерело

Related Post