fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Наука
Кияни зможуть перевіряти через Інтернет, скільки школам та садочкам виділяють бюджетних коштів

На сайті департаменту освіти Києва створили освітні карти.

Перевірити, скільки грошей столична мерія витрачає на кожну школу, тепер можна на сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Києва, йдеться у сюжеті ТСН.

На головній сторінці сайту створили кнопку “Освітні карти”.

За її допомогою відкривається база. Шукати можна за назвою вулиці або назвою чи номером закладу. Журналіст ТСН спробував знайти школу №271 – за цим номером у базі спеціалізована школа, бюджет якої на 2016 рік складає 6,5 млн грн. З яких 4,5 млн – на зарплатню, й по 13 грн – на кожного учня.

Також тут можна побачити відомості про ремонтні роботи і дізнатись, скільки мерія витратила, наприклад, на капітальний ремонт покрівель, скільки коштів виділено на ремонт вікон, харчоблоку. Якщо хтось спробує збирати на це гроші, то у батьків є повне право звертатися до правоохоронних органів.

Подивитися можна кошторис не лише школи, а й дитячого садочка – вони на карті позначені зеленим кольором, і навчального центру – вони зазначені рожевим.

Система щойно запустилась, і помилок у ній ще вистачає. Навряд чи інакше можна пояснити той факт, що дитячий садочок на околиці Правого берега столиці витрачає на одну дитину 13,5 тис. гривень, тоді як дитячий садочок на Лівому березі – усього 20 гривень. Тож перевірити чиновників власноруч варто уже сьогодні.

Як повідомлялося, МОН України затвердило 13 оновлених навчальних програм для розвантаження навчання школярам 1-4 класів. Зміни покликані забезпечити більшу логічність навчального процесу та надати більшої свободи вчителю, а також дати дитині розкритися та максимально розвинути її індивідуальність. Поточну ж систему шкільної освіти міністр Лілія Гриневич назвала недієвою.

Читайте також: ГРИНЕВИЧ ОБІЦЯЄ ОСВІТЯНАМ ПОСТУПОВЕ ЗРОСТАННЯ ЗАРПЛАТ

Джерело.

Related Post