fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Суспільство
Київ назвали одним з найгірших міст для життя

Українську столицю порівнюють з лівійським Тріполі і Коломбо на Шрі-Ланці, передає Сегодня.

Київ втратив більше позицій в рейтингу кращих для проживання міст The Economist’s Intelligence Unit, опинившись серед десяти найгірших.

Як повідомляє hromadske.ua, укладачі рейтингу відзначають, що Київ відноситься до тих міст, у яких раніше був непоганий рейтинг, але вони здали позиції через падіння рівня працездатності. Тому українську столицю порівнюють з лівійським Тріполі і Коломбо на Шрі-Ланці.

Читайте також: Жінці повернули втрачену на фермі 13 років тому обручку

Серед десяти найгірших міст Київ – кращий, в загальному займаючи в рейтингу 131-ше місце. За ним – камерунська Дуала, зімбабвійський Хараре і пакистанський Карачі. Найгіршим визнали сирійський Дамаск.

Україна увійшла в ТОП-50 найбільш інноваційних країн світу

У 2012 році українська столиця посідала 110-те місце.

Читайте також: Турецькі правоохоронці затримала громадянина РФ, який хотів збuти літак США

Найбільш підходящим для проживання назвали австралійський Мельбурн, за ним – австрійський Відень і канадський Ванкувер.

Рейтинг складався з урахуванням різних факторів: стабільність (злочину, загроза тероризму або збройних конфліктів), якість і доступність медицини, культура і розваги, освіту, інфраструктура.

Related Post