fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Політика
Київ назвав умову для участі Росії в Євробаченні

Україна готова прийняти на конкурсі Євробачення-2017 представника від Росії, у якого немає проблем з українським законодавством. Співачку Юлію Самойлову необхідно замінити. Про це заявив віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко в ефірі Українського радіо.

“Безумовно, ми готові прийняти всі 43 країни-учасниці Євробачення. В тому числі і представника з Росії.

Росія сама може знайти для себе вихід з цієї ситуації, запропонувавши учасника або учасницю, який не має проблем з українським законодавством. І в такому випадку ця проблема буде дуже швидко вирішена”, – сказав Кириленко.

Він сподівається, що Москва прийме такі умови.

В цілому ситуацію навколо конкурсу Кириленко охарактеризував як провокацію з боку Росії.

“Ми бачимо, що провокація з Євробаченням з боку Росії – це тільки невелика ланка в великого ланцюга провокацій і дій, які спрямовані на нагнітання ситуації в Україні”, – зазначив віце-прем’єр.

Читайте також: ЯК КРАЩЕ ЗАРОБЛЯТИ В ПОДОРОЖАХ

Як повідомлялося раніше, СБУ не переглядатиме рішення про заборону на в’їзд для Юлії Самойлової. Вона була прийнята відповідно до українського законодавства.

Джерело.

Related Post