fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Культура
Київ “пролетить” повз Євробачення-2017 – нардеп

Організатори вибирають між Одесою і Дніпром

Народний депутат Борислав Береза каже, що організаторів пісенного конкурсу Євробачення-2017 не влаштовує готовність Києва, тому вибирають між Одесою і Дніпром. Про це він написав у Facebook.

“Хочу привітати Віталія Кличка. Завдяки його зусиллям на посаді мера Києва і роботі його команди столиця України, швидше за все, пролітає повз Євробачення 2017”, – написав Береза.

За його словами, після спілкування з організаторами конкурсу, з’ясувалося, що їх не влаштовує готовність Києва до Євробачення.

Читайте також: У Запоріжжі ловці покемонів завадили викраденню автомобіля

“Після спілкування з організаторами конкурсу з’ясувалося, що Київ, у тому вигляді, в якому він зараз перебуває, їх (організаторів – ред.) не приваблює. Зараз вибір роблять між Одесою і Дніпром. А Київ визнано містом, інфраструктура, локації і комфорт якого не в змозі прийняти це музичне шоу”, – додав він.

Джерело

Related Post