fbpx
Україна
Київські копи відкрили полювання на злодіїв в законі

Кількість злодіїв в законі, які знаходяться в Києві, зменшилася на 11 осіб. Про це розповів керівник кримінальної поліції України Вадим Троян.

“Коли я став шефом кримінальної поліції, то ми нараховували 28. За 4 місяці моєї роботи ми депортували 11 осіб, злодіїв в законі, які не були громадянами України. Одного злодія ми депортували три рази”, – розповів він в інтерв’ю сайту 112-Україна.

Відомо, що після реформування МВС, питання злодіїв в законі знову стало актуальним. Раніше було відомо, що злодії в законі використовували Київ як місце для зустрічей. Статистика показує, що в 2016 році в столицю України неодноразово приїздили 9 найвпливовіших злодіїв у законі. У той же час в 2015 році ця цифра була більшою. Все ж залишається основна тенденція – зв’язок з кавказьким регіоном.

Троян зазначив, що поліція активно ловить злочинців, які займаються крадіжками. Тільки за кілька місяців зловили 34 групи. Багато з них залишаються безкарними, тому що суди відпускають їх на волю.

“Кожного другого арештовуємо за розбій, за крадіжку – кожного третього, а по двом злочинам – максимум 15-20%. Решту суди випускають на свободу, і вони далі здійснюють свої злочини”, – говорить він.

Читайте також: Наймолодша українська льотчиця надихає своїм прикладом

Джерело

Related Post