fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Курйози
Клієнтка кумедно розіграла кур’єра (відео)

Мешканка Техасу поклала перед входом в будинок килимок з цікавою написом.

У США кур’єр буквально сприйняв жартівливу напис на дверному килимку і розсмішив клієнтку, а потім і користувачів мережі. Відео з камер спостереження поділилася скористалася послугами доставки Ванесса О’Ши в Facebook.

Читайте також: ДІВЧИНА ЗНАЙШЛА ЦІКАВИЙ СПОСІБ ВИКРИТИ ЗРАДУ ЧОЛОВІКА: ЗАРАЗ ЇЇ ЧЕКАЄ СУД

Мешканка Техасу поклала перед входом в будинок килимок з написом “Будь ласка, ховайте посилки від чоловіка”. Кур’єр прочитав це і пішов інструкціям, поклавши пакунок в затишне місце.

Коли О’Ши разом з чоловіком подивилися відео з камер відеоспостереження, їх потішило поведінку кур’єра.

Жінка виклала відео на свою сторінку, і за кілька днів його подивилися більше 13 мільйонів разів. Коментатори захопилися уважністю і винахідливістю доставщика і побажали знайти його.

Опубліковано Vanessa O'Shea 3 червня 2018 р.

Джерело.

Related Post