fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі

Мер Києва Віталій Кличко під час виступу на саміті в Давосі сказав, що площа України майже в два рази більше площі Франції.

Відповідний фрагмент бачимо на 25-й хвилині відео.

Відповідне відео опубліковане на YouTube.

“Я з України, країни, майже вдвічі більшої, ніж Франція. Це найбільша країна в Європі”, – заявив Кличко.

Однак насправді, площа України досягає 603,6 тисяч квадратних кілометрів з урахуванням окупованого Росією Криму та непідконтрольних районів на Донбасі.

Площа Франції (на Європейському континенті) становить 547,03 тисяч квадратних кілометра, що ніяк не може бути в два рази менше за територію України. А якщо враховувати заморські провінцій Франції, то площа країни навіть трохи більша за українську – 643,8 тисяч квадратних кілометрів.

Безумовно знати і пам’ятати точні площі країн можуть лише географи або енциклопедисти, однак навіть просто глянувши на карту, можна приблизно порівняти розміри територій держав.

Зазначимо, найбільшою за площею країною Європи, а також світу є Росія.

Нагадаємо, раніше Кличко заявив, що під час українського сніданку в Давосі у Пінчука нікому буде донести правильну інформацію про реформи в Україні. Тому він і вирішив взяти участь у заході.

Читайте також: У Києві жінка потрапила під машину через балаканину по телефону

Джерело

Related Post