fbpx
Breaking News
Я давно забула про брудні фіранки й кухонні рушнички. Вони в мене просто сяють білизною, а всі подруги дивуються. Але нічого дивного, все дуже просто! Мені незмінно допомагає проста й дешева… Відбілює і дезінфікує! Якщо знаєте цей секрет – добре, якщо ні – раджу!
Дізнавшись про те, що я вaгiтна, Таніному гoрю не було краю. Вона намагалася довести мені, говорила чоловікові, що дитина точно не його. Вона в очі бажала мені не рoзродuтися. Чоловік, почувши слова сестри, виставив її з нашого будинку. Перестав брати трубку, не приїжджав до неї в гості. Як він сказав своїй мамі, що він не потерпить такого ставлення до мене
У класі настала мepтва тиша. Через хвилину я продовжила: «Так само відбувається і з людьми, коли ми їх ображаємо або обзиваємо. Зовні на них це практично не позначається, але ми наносимо їм величезну кількість внутрішніх рaн!». До моїх дітей ще ніколи нічого не доходило так швидко
– Радуйся, що взагалі тебе заміж взяли! – зітхає Ульянина мати. – У твоїй ситуації! Так йому, Кості твоєму, пaм’ятнuк потрібно поставити! Спасибі йому скажи! – Ну за що спасибі-то? В кінці кінців, ми сім’я, Костянтин знав, на що йшов, коли одружився
Як то кажуть, no comments: Серіал «Слуга народу» покажуть на російському каналі  ТНТ. Причому, через день після особистої зустрічі Зеленського з Путіним…
Суспільство
Кого 28 червня треба охороняти, що пильнувати, і чому цього дня обов’язково має світити сонце

Віт (Фіт) – мученик, який жив у період раннього християнства. На сьогоднішній день достовірних історичних відомостей про його життя не збереглося – залишилися лише церковні перекази, згідно з якими, Віт народився на Сицилії в сім’ї язичників. Його батько був місцевим сенатором.

Однак Віт зустрічає наставника, який проповідував віру в Христа (його ім’я невідоме), після чого приймає християнство і відправляється в Рим. Саме святий Віт вигнав бicа з імператора Діоклетіана. Спочатку останній хотів змусити Віта молитися і приносити жepтви iдoлaм.

Однак той відмовився, і в підсумку Віта кинули в клітку, де були голодні леви. Бог врятував Віта від зaгибелі, і звірі його не чіпали. Після цього імператор наказав зварити Віта в киплячому маслі.

Віт був відомий в європейських країнах з давніх часів. У Німеччині навіть існувала прикмета, згідно з якою, якщо 28 червня поклонитися статуї святого Віта і помолитися йому, то це дозволить позбутися від хвороб і зберегти міцне здоров’я на найближчий рік.

Крім цього, 28 червня відзначають день святого пророка Амоса, який жив у 783 році до Різдва Христового і викривав язичників, закликаючи їх покаятися. Умів передбачати лиха і майбутні події. Постраждав під час гонінь і був yбuтuй.

Ще 28 червня у народі вшановували святого Модеста, якому молилися про захист худоби, тварин.

Оскільки на Віта, 28 червня, дуже швидко і добре росте овес, то поля охороняють від худоби, а худобині не дозволяють їсти соковиту зелень. Якщо цього не робити, то тварини можуть з’їсти пагони на хлібному полі. Це дуже небезпечно для самої худоби, яка може отруїтися і пoмepти.

Люди навіть говорили 28 червня: “Набила Пеструха черево, в хліві впаде – на ноги не стане”. Тому у цей день треба було строго стежити за худобою, щоб вона не заблукала на поля. Корову, яка об’їлася дозріває зерна, врятувати було неможливо – так її роздувало.

За прикметою, день 28 червня бажано, щоб був сонячний, оскільки у разі дощової погоди у домі буде розлад і сварки. У минулі часи примітили, якщо під час сходу сонця стоїть духота – до негоди.

Читайте також: ЩО 27 ЧЕРВНЯ РОБЛЯТЬ З НОВИМ ОДЯГОМ, І ДЛЯ ЧОГО ТРЕБА «ЗАПРОШУВАТИ» ДОЩ

Народні прикмети на 28 червня:

Дощ на Віта – прикмета того, що буде неврожай пшениці.

З’явилося 28 червня велика кількість мух – чекай доброго врожаю гречки.

Комарів багато – скоро встановиться погода, і піде дощ.

Говорили 28 червня: “Хто сіє після Фіта, той простий буває – хліб не визріває”.

Джерело.

Related Post