fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Кого ні в якому разі не можна брати в хрещені: важливо знати

Обряд хрещення дитини — світле свято для всієї родини!
Ми знаємо про хрещення дуже мало, адже це — перший крок людини на шляху до Бога.

Обряд хрещення дитини — світле свято для всієї родини! Щоб таїнство відбулося за всіма канонами, потрібно приділити особливу увагу вибору хресних батьків для малюка.

Хрещені батьки — ангели в світі, які покликані допомогти маленькій людині почати духовне життя, які будуть захищати його від спокус все життя… Вибір хрещених впливає на майбутнє дитини, про це треба пам’ятати завжди.

Звернувшись до служителя церкви, завжди можна отримати точну відповідь на це питання. Брати в хрещені батьки і матері перерахованих нижче людей не дозволено церквою!

КОГО НЕ МОЖНА БРАТИ В ХРЕЩЕНІ:

  • Не можна брати в хрещені матері дівчину віком до 14 років, хрещеного батьки — юнака молодше 15 років. Лише по досягненні цього віку можна займатися духовним вихованням, вважає церква.
  • Ченця і черницю ні в якому разі не можна брати в хрещені.
  • Не можна брати в хрещені людей з психічними захворюваннями.
  • Забороняється кликати в хрещені чоловіка і жінку, які перебувають у шлюбі. Кумам церква забороняє одружуватися.
  • Хрещеними не можуть бути батьки дитини.

КОГО МОЖНА БРАТИ В ХРЕЩЕНІ ВСУПЕРЕЧ ЗАБОБОНАМ:

  • У народі вважається, що не можна брати в хрещені матері для дівчинки незаміжню жінку, а в хрещені для хлопчика — неодруженого чоловіка. Віднесе щастя, все забере собі! Звичайно ж, це безглузде марновірство. Церква не ставиться до нього серйозно, адже ніяких християнських коренів воно не має, і схвалює такий вибір хрещених батьків. Головне, щоб люди були хороші!
  • Ще одне марновірство — про вагітних жінок, яких не можна брати в хрещені матері. Церква не забороняє цього! Єдиний момент, який може викликати хвилювання: чи буде зручно хрещеній матері вистояти все хрещення, чи вистачить у неї сил. Багато в чому це залежить від стану здоров’я та строку вагітності у жінки.

Що таке самовіддана любов, як усвідомити межі між добром і злом, що таке віра, совість, терпіння і милосердя: про все це повинні розповідати хрещенику духовні батьки при кожній зустрічі. Це головний подарунок!

Читайте також: 37 СПОСТЕРЕЖЕНЬ ПРО ЖИТТЯ, ЯКІ ПІШЛИ НЕ ЗА ПЛАНОМ

Складно зрозуміти і прийняти таке твердження. У нас прийнято нести в будинок хрещеника гроші, іграшки, прийнято проводити з дитиною час бездіяльно. Це чудово, звичайно! Але багато хто забуває, що хресні батьки — насамперед духовні наставники.

Молодій, незрілій душі так важко в світі! Щоб не робити помилок у юності, щоб стати успішним дорослою людиною і не шкодувати потім ні про що, потрібно в дитинстві отримати гідне духовно-моральне виховання.

Таїнство хрещення дитини проводиться один раз. Ні в якому разі перехрещувати дитину не можна, що б не трапилося! Церква забороняє проводити цей святий обряд другий раз. Яких хрещених виберуть батьки дитині, такі і залишаться на все життя.

Христос приходить до нас в образі людини, що ти зробиш для людини — зробиш для Христа. Розкажи про цю корисну статтю своїм друзям!

Джерело.

Related Post