fbpx
Суспільство
Колектори увірвалися до будинку старенької і глyмилиcя над її бідністю: у мережі вимагають poзправи

У мережі викликало суперечку відео, на якому зображено, як колектори нібито за вказівкою ОСББ вриваються в квартиру літньої жінки з Черкас.

Користувачі обурені, адже на відео працівники колекторської служби незаконно вриваються в квартиру пенсіонерки, в якої накопичилися значні борги по комунальним послугам.

Колектори рилися в її речах, цинічно жартуючи над бідністю, в якій доводиться жити старенькій. Ролик опубліковано на Facebook-сторінці активіста Станіслава Краснова і вже зібрав майже 320 тисяч переглядів.

Відзначається, що на кадрах видно будинок бідної пенсіонерки. Квартира явно не найбагатша: видно, що їй не вистачає ремонту та прибирання.

Читайте також: НА ПРИКАРПАТТІ ЗНАЙШЛИ ТIЛO ГРИБНИКА

Колектори нахабно риються в речах пенсіонерки і сміють відпускати іронічні коментарі щодо її жалюгідного фінансового стану.

“Це такий жах, це така гидота… Накачані бики виламали двері в квартиру бабусі. За те, що вона не може заплатити за комунальні послуги! У неї пенсія 1400 гривень.

Вона все життя працювала, а тепер олігархи пограбували все, і кинули їй подачку, якої не можна прожити. Друзі, я дуже прошу, поширте це відео. У нашій країні поки що єдине, що може вплинути на владу, це резонанс.

Якщо це відео розійдеться, якщо про це дізнаються всі, напишуть ЗМІ, то злочинець і нелюд опиниться у в’язниці, де йому і місце”, – написав автор посту і попросив поширити інформацію в мережі.

Більшість коментаторів вкрай негативно поставилися до того, що відбувається на відео, а репост зробили понад 11 тисяч осіб.

Примітно, що деякі користувачі відзначили, що відео більше схоже на підставне. Крім цього, в тексті поста вказано ім’я “організатора” злому, який на своїй сторінці зазначив, що їхні дії, зафіксовані на відео, є “соціальним експериментом”.

“Соціальний експеримент закінчено. Правосвідомість у населення відсутня. Всі висновки ввечері”, – написав користувач під ніком Бодашко Олександр, якого вважають головним винуватцем того, що відбувається.

Це такий жах, це така гидота…. Накачані бики виломали двері до квартири старенької бабусі. За те, що вона не може заплатити за комунальні послуги!!! В неї пенсія 1400 гривень. Вона все життя працювала, а тепер олігархи розграбували все, і кинули їй подачку, за яку не можна прожити. Вона НЕ МОЖЕ, НЕ МОЖЕ, НЕ МОЖЕ платити комуналку! Добре видно, що людина дуже бідна. В квартирі чисто, прибрано.Нема ремонту, але нема і сміття. Але мерзотам, що це відео виклали, смішно. Вони глузують, ломаючи двері. Сміються, порпаючись у речах. Їм смішно, що бабуся живе так бідно і не може зробити собі ремонт. Сміються, заклеюючи двері папірцями. А хто буде лагодити двері? Вони так і залишаться поламаними, бо грошей на новий замок точно не буде. Тварі сміються на 2-й хвилині, показуючі маленький столік біля ліжка, на якому під прапорцем України стоять чиїсь фото. Чи не фото це загиблого в АТО сина?Автор відео і головний організатор – Alexander Bodashko. Друзі, я дуже прошу, поширте це відео. В нашій країні наразі єдине, що може вплинути на владу, це розголос. Якщо це відео розійдеться, якщо про це взнають всі, напишуть ЗМІ, то злочинець і нелюд опинеться у в'язниці, де йому і місце.

Опубліковано Станіславом Красновим Неділя, 22 липня 2018 р.

Джерело.

Related Post

facebook