fbpx
Суспільство
“Коли дружина викликає oгидy”: варто прочитати

Ця деталь невблаганна і пронизлива як свист хлиста в повітрі. Наші другі половини – це наші відображення в дзеркалі життя. І чим більше ми з ними прожили, тим більшою мірою ми схожі один на одного.

Коли відображення стає огидним – це не означає, що дзеркало запилилося. Можливо, що щось не так із самою фізіономією!

Дружина додала кілограми за останні роки? Замість залу воліє пивком? Швидше за все, і чоловік хомяче смажені пельмені зі страшною швидкістю.

У будинку завжди лежить чоловіча їжа, від якої неможливо позбутися, алкоголь та інші шкідливості. Може бути, ця ж дружина стала б няшка обіймах молодого фітнес-тренера ?! Чоловік не вміє заробляти?

Швидше за все, що і дружина нічого не робить, а тільки пиляє сук, на якому сидить. Ні відпочити як слід не дає, ні потрібні зв’язки підтримувати через неї не виходить. Сама теж нікуди не рухається, круту роботу не шукає. Тільки і твердить: «Коли будуть гроші, коли, коли? !!» – ось і вся її допомогу.

Дружина обабився і отупіла в декреті? Швидше за все, чоловік не має особливо інтелектуальний, а під розумними бесідами на увазі відпочинок від дитячого крику у коханки.

Читайте також: МУДРА ПРИТЧА ПРО ТЕ, ЯК ТРЕБА РЕАГУВАТИ НА ЗАЗДРІСТЬ І ЗЛІСТЬ ОТОЧУЮЧИХ

Та й про допомогу дружині давно забув. Носиться по друзях і знайомих, аби вдома не сидіти, а сам туди ж – висувати претензії.

Одним словом чоловік і дружина – це система сполучених посудин. І проблеми у них завжди загальні або взаємопов’язані. Люди інтуїтивно відчувають це, і чим більше не подобаються собі самі, тим більше намагаються змінити чоловіка – тому, що це легше.

Насправді подіяти на систему можна і з іншого боку – спробувати почати з себе. Чоловік або дружина – це інша планета. Наша влада там тільки непряма – як влада над відображенням у дзеркалі.

Чи помічали, що в суспільстві фітоняш люди підтягуються, починають стежити за харчуванням. А в суспільстві товстунів – навпаки розслабляються?

Що поруч з успішними часто успішні друзі, а поруч з невдахами – невдахи? Єдиний спосіб розімкнути ланцюжок взаємних відображень – змінити себе.

Не потрібно боятися, що тоді від улюбленого доведеться піти через різниці інтересів – людина поруч абсолютно точно не залишиться тим самим.

Пару тижнів або місяців наполегливості – і відображення почне радувати. У ньому з’являться нові чарівні риси, яких так не вистачало.

Інша справа, що це самий пекельна праця на світлі – починати з себе. Куди простіше сказати комусь: «Моя дружина стала жирною!

Як її схуднути? Я не зобов’язаний перекидатися в ліжку з бегемотом!» aбо:« Мій чоловік зовсім oxpeнел – копійки в будинок приносить!»

Джерело.

Related Post

facebook