fbpx
Україна
Коли і наскільки сильно похолодає: прогноз погоди в Україні на тиждень

На цьому тижні в Україну після морозів знову повернулося тепло. Однак почався лютий, який в українській мові не даремно називається «лютий».

3 лютого, в суботу на півночі і в західній частині України випадуть опади, дощ з мокрим снігом, причому у Львівській, Івано-Франківській областях це будуть справжні зливи, повідомляє Укргідрометцентр.

На решті території країни — сухо, змінна хмарність. Температура повітря на заході, півночі і сході країни вдень — в середньому від 2 до 6 градусів тепла, в центрі — від 4 до 10 градусів, і на півдні — від 8 до 12 градусів вище нуля.

4 лютого, в неділю опади накриють вже всю територію України. На сході і в центрі ще більше потеплішає — від 6 до 8 градусів вище нуля.

Читайте також: ЧОГО ЧЕКАТИ ВІД ДОЛАРА В ЛЮТОМУ: ПРОГНОЗ ЕКСПЕРТІВ

А на західній Україні, навпаки, похолодає, там вдень очікується від -3 до +1. У північних областях — від 2 до 5 градусів вище нуля, на півдні — від 7 до 13 тепла.

5 лютого, в понеділок в Україну повертається зима — майже на всій території країни температура повітря «піде в мінус».

Так, в західних областях і в центрі вдень від -5 до -7 градусів, на півночі — від -6 до -8, в східних областях від 0 до -5, в південних — від -1 до +1 (при цьому в Криму від 2 до 4 градусів вище нуля).

6 лютого, у вівторок у багатьох областях країни випаде сніг. Опадів не очікується тільки в Львівській, Волинській, Рівненській, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях і в Криму.

Холодніше за все буде в західній частині України — від -4 до -6. На півночі вдень — від -3 до -5, на сході і в центрі — від -1 до -2, і на півдні — від 0 до 5 градусів тепла.

 7 лютого, в середу сніг очікується в східних і південних областях, на решті території України без опадів. При цьому температура повітря практично в усіх частинах країни залишиться такою ж, як і у вівторок.

Джерело.

Related Post

facebook