fbpx
Breaking News
61 їй, 26 – йому. Мадонна вкотре підтвердила: вона вміє насолоджуватися життям! (Фото)
За жодних обставин ці 7 продуктів не з’їсть лікар-дієтолог. Варто прислухатися, бо це дуже важливо!
Йшла 6 година моїх пoлoгів. Мав наpoдитися хлопчик, так УЗД показало. Я думала що вже вмuрaю на цьому кріслі, вже не особливо усвідомлюючи, що відбувається навколо. Поруч бігають медсестри і лікарі. І тут в палату входить високий чоловік з густою такою бородою! Мені здалося – в рясі…
Знімкам рідних не місце у гаманці поруч з грошима. Ось чим загрожує така звичка:
Ось і наpoдився перший малюк – великий, голосистий і здоровий. Тато сам гордо перeрізав пyпoвину, малюком зайнялися лікарі, а він повернувся до дружини. Ще через кілька хвилин голосно зaкрuчав і другий малюк. Тільки ось тато, побачивши дитину, знепритомнів, встигнувши перед цим задати лікарям одне-єдине питання
Суспільство
Коли ми починаємо старіти

Формально ми старіємо з 28 років, коли зупиняється ріст організму і починається його деградація.

Але фактично ми починаємо старіти з того моменту, як остаточно повіримо в безвихідь навколишнього світу.

Коли ми починаємо старіти …

З того моменту як повіримо, що заздрісні колеги в чомусь мають рацію , а поганий настрій шефа розглядаємо як реакцію на нашу профнепридатність, а не старий геморой, яким він страждає багато років.

Ми старіємо з того моменту, як починаємо підтримувати бесіди батьків про розікрали Росію олігархів і цікавитися особистим життям сусідів більше, ніж власним розвитком.

Ми починаємо старіти в той момент, коли повіримо що все цікаве в світі відбувається за нашої вхідними дверима. Коли телевізор – основне джерело емоційних переживань, а кар’єрне зростання – єдина мета в житті.

Ми старіємо, коли говоримо, що треба накопичити грошей і покірно залазимо в іпотеку , ставлячи себе в жорстку залежність від наявної роботи на найближчі 30 років.

Ми старіємо, коли починаємо з двох варіантів вибирати найменш ризикований і всерйоз цікавитися пенсійними накопиченнями (пропускаючи стадію активного інвестування).

Ми старіємо, коли говоримо, що нам вже пізно чогось навчатися , і розглядаємо обов’язкове відвідування тренінгів як важку повинність.

Ми старіємо, коли перестаємо пускатися в авантюри і дуріти з друзями. Коли нам цікавіше спілкуватися з колегами, ніж з друзями дитинства. Коли наші будні зливаються в один сірий день, а час прискорюється. Коли ми починаємо планувати веселощі заздалегідь і трохи оживаємо тільки під час відпустки.

Коли ми починаємо старіти …

Ми старіємо, як тільки починаємо бачити себе очима оточуючих і погоджуватися з отриманими штампами. Як тільки підтримувати створений імідж для нас стає більш важливо, ніж залишатися самим собою. Як тільки ми перестаємо рости, змінюватися, кидати обридлі заняття і відкривати для себе нові.

Ми старіємо, коли перестаємо вірити в диво навколишнього світу і власну обраність. Ми старіємо, коли перестаємо бути дітьми, знають що у них все ще попереду. Коли перестаємо чекати від життя чудес і не намагаємося зробити світ кращим. Коли ми не хочемо стає героями – занадто великий ризик і відповідальність. Коли головними цінностями для нас стають стабільність, спокій і матеріальний достаток, а ідеальний кінець – тиха смерть у власному ліжку в оточенні скорботних родичів.

Нудно, сумно, стандартно. Не хочу старіти! А ви?

Читайте також: ОДИН ПРОСТИЙ ВИБІР МОЖЕ ЗМІНИТИ ВСЕ ЖИТТЯ …

Джерело.

Related Post