fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
Коли українці стануть багатшими, а середня зарплата зросте до 10 тисяч

За прогнозами експертів, за три роки добробут українців може повернутися на докризовий рівень, повідомляє «Сегодня».

У наступному році, згідно бюджетної резолюції, мінімальна зарплата в Україні збільшиться на 522 гривні (до 3723 гривень). У 2019 м мінімалку піднімуть до 4173, а в 2020-м – до 4425 гривень. Таким чином, щорічно соціальні стандарти будуть піднімати на 6 – 16%.

Середня зарплата, за прогнозними оцінками Міністерства фінансів, в наступному році досягне 8629 гривень, в 2019-м – 9540 гривень, а до 2020-го українці зароблятимуть в середньому 10 537 гривень.

А щоб “наздогнати” докризовий рівень зарплат в доларах, впевнений виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко, повинен вирости ВВП в доларовому еквіваленті. “У нас в 2013 в середньому ВВП в доларах становив 170 мільярдів, а зараз – 100 мільярдів”, – говорить експерт.

За оцінками Міжнародного фонду Блейзера, в середньому ВВП України в американській валюті повинен вирости на 75%, після цього рівень середніх в країні зарплат може досягти докризових 450 доларів.

І тут не обійтися без структурних реформ, зниження адміністративного тиску на бізнес, створення сприятливого інвестиційного клімату та системної боротьби з корупцією. Детальніше про те, як Україна може “наздогнати” економіку Європи, можна прочитати тут.

До слова, в цьому році, згідно з прогнозом МВФ , ВВП України зросте на 2%. “Такими темпами, щоб повернутися на докризовий рівень, нам знадобляться десятки років.

Ми повинні рости як мінімум на 5% ВВП на рік, а краще – як десять років зростав Китай – на 10% ВВП, тоді кожні п’ять років можна подвоювати свою економіку” , – упевнений Олег Устенко.

У той же час аналітик ” Альпарі ” Вадим Іосуб підрахував: реальна заробітна плата з урахуванням інфляції на даний момент відстає на 14,7% від рівня 2013 року.

Читайте також: ПРАВА ПО-НОВОМУ: В МВС ПОЯСНИЛИ, ЯК МІНЯТИ ПОСВІДЧЕННЯ

“Потрібен зростання середньої реальної зарплати з нинішнього рівня на 14,7%, щоб повернутися до рівня добробуту 2013 року. Зростання реальної зарплати на таку величину – непросте завдання для економіки. Для цього потрібен порівнянний зростання ВВП і продуктивності праці.

За найоптимістичнішими підрахунками, такого зростання можна домогтися протягом трьох років, якщо кожен рік реальні зарплати будуть показувати зростання близько 5% “, – пояснює експерт.

Related Post