fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Політика
Колишні регіонали запевняють, що Порошенко готується до втечі з України

Колишні депутати Володимир Олійник та Олег Царьов заявили, що Петро Порошенко готується до втечі в Іспанію.

Про це повідомляє Эхо Москвы.

Вони стверджують, що у президента там вілла, на яку він літаками звозить гроші та художні цінності.

Олійник запевняє, що інформацію про це йому надали співробітники митної служби та СБУ. Гроші й цінності оформили, як дипломатичний вантаж.

Олег Царьов та Володимир Олійник – бувші народні депутати України від Партії регіонів. Підтримували силовий розгон Євромайдану. Зараз переховуються в Росії.

Читайте також: До в’язниці посадили жінку, яка кинула свою дитину в бармена

Джерело

Related Post