fbpx
Шоу-бізнес
Колишній чоловік Ані Лорак не зміг промовчати і висловився про зраду: “Їх все влаштовує”

Колишній чоловік української співачки Ані Лорак, продюсер Юрій Фальоса прокоментував скандал зі зрадою в сім’ї артистки.

На його думку, в цій ситуації зірці краще пробачити Мурата Налчаджиоглу, з яким у неї є спільна дитина.

“Я не стежу за їх з Муратом відносинами, – каже 57-річний Юрій Фальоса. – Адже це їх особисте життя. Нехай вони як хочуть, так і живуть.

Якщо їх шлюб продовжує існувати, значить, їх все влаштовує. Я сподіваюся, що Кароліна зможе все пробачити чоловікові, тому що у них є спільна дитина “.

Саме Юрій Фалеса був першим чоловіком в житті Лорак. Незважаючи на 18-річну різницю у віці, вони прожили разом 13 років.

Юрію досі неприємно згадувати, що їхні стосунки з Кароліною припинилися через зраду артистки. Співачка пішла від Фальоси, по вуха закохавшись в футболіста Сергія Реброва. Зараз Юрій та Ані не спілкуються.

Читайте також: ДУМАЙТЕ САМІ: СВІТЛАНА ЛОБОДА ПОЦІЛУВАЛА КІРКОРОВА І ВІН ЗРОБИВ ЗАЯВУ

“Ми з Кароліною так і не змогли один одного пробачити за те, що все так вийшло, я маю на увазі зраду і все інше, – продовжує продюсер. – На цьому наше спілкування і закінчилося. Ми не зійшлися характерами, ідеями. Але я не виключаю, що всяке може бути в подальшому.

Якщо їй буде важко і вона потребуватиме моєї допомоги, ми звичайно ж будемо спілкуватися. Але я думаю, що вона сама впорається з усім цим.

Сподіваюся, у них з Муратом вистачить розуму, щоб розібратися в ситуації, що склалася і зрозуміти, як далі жити. Тому все у них буде нормально, повірте!”.

Джерело.

Related Post

facebook