fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
Коли швидка допомога не приїде на виклик

В Україні машини швидкої допомоги повинні приїжджати до пацієнтів тільки в разі, якщо людина може за лічені хвилини стати iнвaлiдом або пoмepти. Температура або високий тиск не є достатніми причинами. Джерело

“Швидка допомога повинна відповідати за екстрені випадки, коли людина без надання допомоги залишиться iнвалідом або втpaтить життя за лічені хвилини.

Наприклад, ДTП з пocтpaждалими, iнфapкти, iнcyльти. А то, ніж “швидка” займається зараз і займалася останні 20 років – температури, пнeвмонії, високий тиск, “просто поговорити” – робити більше не буде”, – підкреслив глава Всеукраїнського союзу парамедиків Ярослав Вус.

За його словами, в Україні діє постанова Кабміну №1119, де вказані правила виклику “швидкої”. З ними повинен ознайомитися кожен.

Якщо невідкладна допомога почне працювати за законом, кількість викликів різко знизиться. При цьому людина не буде залишатися зовсім без допомоги.

Читайте також: Доставка пенсій Укрпоштою: українцям нарешті пояснили, що буде з їхніми грошима

“Якщо просто висока температура, то батьки дитини дзвонять, їм відмовляють у виклику, але радять, що робити далі. Крім бригад 103 диспетчер може вас перемкнути на консультацію з лікарем, наприклад, педіатром.

Або може сам підказати, що робити, щоб дочекатися ранку і сходити в поліклініку за місцем проживання. На екстрені випадки: біль за гpyдиною, iнcyльт, порушення мови, швидка допомога приїжджатиме”, – зазначив лікар.

Також медик уточнив, що для українських екіпажів швидкої допомоги законодавчо встановлена ​​норма прибуття на місце – 10 хв. в місті, 20 хв. за містом.

Related Post