fbpx
Суспільство
Коли сняться віщі сни: сонник по днях тижня

Аналіз віщих снів – дуже цікавих процес, який може багато розповісти про ваших думках, почуттях і відносинах з навколишнім світом.

Сни підносять нам образи того, що було, що буде і міг би бути. Джерело

Віщий сон і попереджає, і прогнозує майбутні. Пам’ятайте про те, що такому віщому сні можна знайти відповіді і рішення проблем, які переносяться з повсякденного життя в королівство снів.

Іноді ви можете навіть пережити сообразное подорож в майбутнє і дізнатися, що лежить за горизонтом. Дивіться наш сонник, в які дні сняться віщі сни.

Навіщо сняться віщі сни

Якщо ви думаєте, що віщі сни потрібно тільки для віщування майбутнього, то це не так. Віщі сни потрібні і для аналізу власного життя.

Навчіться розпізнавати причини снів. Для того, щоб дізнатися все зі своїх снів, потрібно розрізняти особливі віщі сни і сни, які були викликані зовнішніми обставинами. Наприклад, мороз уві сні просто був викликаний тим, що з вас сповзло ковдру.

Шукайте баланс між реальністю і віщим сном. Навчіться знаходити відмінності між дійсними і метафоричними снами. Адже навіть ваші віщі сни можуть мати не найочевидніше значення.

Практикуйте контроль і заміну. Навчіться контролювати і змінювати хід ваших снів.

Це допоможе забезпечити велике розуміє і контролювання ситуації в реальному житті. А якщо сон віщий, то зміна кінцівки сну, може допомогти вам змінити майбутні.

Читайте також: Як приготувати королівську ватрушку: покроковий рецепт

Розвивайте креативність. Використовуйте ваші віщі сни для тренування творчих здібностей та уяви. Багато творчі особистості використовували світ своїх снів, наприклад, Сальвадор Далі.

Побачили уві сні картину? Спробуйте її намалювати в реальному житті.

Чому сняться стандартні сни

Деякі сни – загальні для всіх людей на планеті. Наприклад, символічно сни про польоти висловлюють амбіції і свободу, яка височить над земними проблемами.

А втрата зубів говорить про зміни у вашому житті. Це – типовий сон для періоду статевого дозрівання або менопаузи. Тому люди і придумали сонники для розгадки снів.

Коли сняться віщі сни

Пам’ятайте про те, що віщі сни сняться рідко і в певні дні року і тижня. Віщі сни найбільш вірогідні під час Святочної тижні, починаючи з 7 січня (Різдва) і до 19 січня (Водохреща).

У будь-церковне свято може наснитися віщий сон, але виповнитися він повинен до обіду цього дня.

Віщі сни по днях тижня

  • В ніч з неділі на понеділок можна загадувати на сон. Чекайте як віщих, так і “порожніх” снів, яким не судилося стати реальністю.
  • З понеділка на вівторок також сняться прості, а не віщі, сни.
  • З вівторка на середу – сни можуть збуватися.
  • Сни з середи на четвер мають велике значення.
  • Сни з четверга на п’ятницю завжди пророкують долю. П’ятниця вважається особливим днем: у Страсну п’ятницю розіп’яли Ісуса Христа, а раніше цей день вважався в честь богині Венери. Сновидіння збуваються в термін до трьох років.
  • З п’ятниці на суботу – сняться звичайні сни.
  • З суботи на неділю – сновидіння може збутися до обіду. Події, які воно віщує, залежать від настрою сну.

Пам’ятайте про те, що інформація в віщому сні може збити вас з пантелику, так як вона часто зашифрована.

Якщо ви сприймаєте інформацію буквально, то розумієте тільки половину ваших снів.

Related Post