fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Політика
Коли закінчиться війна: думки жителів т. зв. “ДНР”

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) вивчив думки жителів Донецької області і з’ясував, коли, на їхню думку, закінчиться військовий конфлікт.

Майже половині жителів Донецької області (у тому числі окупованої території) важко відповісти, коли завершиться конфлікт. Порівняно з даними травня, також скоротилося число тих, хто сподівається на закінчення конфлікту протягом наступного року, і зросло число тих, хто вважає, що конфлікт триватиме більше п’яти років. Про це йдеться в результатах дослідження КМІС, яке провели на замовлення Гуманітарного Штабу Ріната Ахметова.

Коли закінчиться війна (результати опитування):

Через кілька місяців – упевнені 3% опитаних
Наступного року – вважають 9% донеччан
Через 2-3 роки – відповіли 17%
Через 4-5 років – припускають 5%
Затягнеться більше ніж на 5 років – впевнені 16%
Ніколи – вважають 4%
Не знаю – 45%

“Сумні зміни відбуваються в питанні завершення конфлікту”, – констатує виконавчий директор КМІС Наталія Харченко. При цьому на підконтрольній частині Донецької області більше вірять у те, що економічна ситуація в регіоні вийде на рівень інших українських областей, в той час як жителі т. зв. “ДНР” переконані, що Донецьк чекає економічний прорив. Пов’язано це з тим, як зазначають соціологи, які ЗМІ працюють на цій території. Російські журналісти розповідають про потенціал т. зв. “республіки”, в той час як українські засоби масової інформації більш песимістичні в своїх оцінках.

Соціологічне дослідження проводилося з 21 жовтня по 7 листопада 2016 року. Були опитані 2102 респондента у віці старше 18 років зі 100 населених пунктів Донецької області. Детальніше ознайомитися з результатами дослідження можна тут.

Читайте також: 8 ДІЄВИХ СПОСОБІВ ДЛЯ БОРОТЬБИ ЗІ СТРЕСОМ

Джерело.

Related Post