Шоу-бізнес
Колишній наречений Леді Гаги зраджував співачці, незважаючи на заручини

Пара, яка розлучилася в липні, до цього часу спілкується і регулярно зідзвонюється.

Причиною розриву Леді Гаги і Тейлора Кінні стали зради актора. Про це пишуть західні ЗМІ, посилаючись на джерела. Криза у стосунках зіркової пари, яка привела до завершення їх стосунків, офіційно була викликана щільними робочими графіками, і неможливістю часто бачитися.

На ділі ж приводом для розставання стала невірність Тейлора Кінні. Подробиці не повідомляються, проте вказується, що йдеться саме про «зради» – у множині. При цьому інсайдери вказують, що пара, яка розлучилася в липні, до цього часу спілкується і регулярно зідзвонюється. Раніше Леді Гага, коментуючи чутки навколо свого нового синглу, заявила, що пісня ні в якій мірі не присвячена колишньому коханому, що вона його як і раніше дуже цінує, любить і вважає найкращим другом.

Нагадаємо, що роман співачки і актора почався в 2011 році. У лютому минулого року Кінні зробив Леді Газі пропозицію, було оголошено про заручини, планувалося, що весільна церемонія відбудеться в Італії. Однак на початку липня співачка стала з’являтися на публіці без каблучки для заручин, і незабаром стало відомо, що стосунки зоряної пари завершені.

Читайте також: ПРОСПЕКТ БАНДЕРИ В КИЄВІ МОЖЕ ОТРИМАТИ НОВУ НАЗВУ

Джерело.

Related Post

facebook