fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Колишній наречений Леді Гаги зраджував співачці, незважаючи на заручини

Пара, яка розлучилася в липні, до цього часу спілкується і регулярно зідзвонюється.

Причиною розриву Леді Гаги і Тейлора Кінні стали зради актора. Про це пишуть західні ЗМІ, посилаючись на джерела. Криза у стосунках зіркової пари, яка привела до завершення їх стосунків, офіційно була викликана щільними робочими графіками, і неможливістю часто бачитися.

На ділі ж приводом для розставання стала невірність Тейлора Кінні. Подробиці не повідомляються, проте вказується, що йдеться саме про “зради” – у множині. При цьому інсайдери вказують, що пара, яка розлучилася в липні, до цього часу спілкується і регулярно зідзвонюється. Раніше Леді Гага, коментуючи чутки навколо свого нового синглу, заявила, що пісня ні в якій мірі не присвячена колишньому коханому, що вона його як і раніше дуже цінує, любить і вважає найкращим другом.

Нагадаємо, що роман співачки і актора почався в 2011 році. У лютому минулого року Кінні зробив Леді Газі пропозицію, було оголошено про заручини, планувалося, що весільна церемонія відбудеться в Італії. Однак на початку липня співачка стала з’являтися на публіці без каблучки для заручин, і незабаром стало відомо, що стосунки зоряної пари завершені.

Читайте також: ПРОСПЕКТ БАНДЕРИ В КИЄВІ МОЖЕ ОТРИМАТИ НОВУ НАЗВУ

Джерело.

Related Post