fbpx
Суспільство
Командир мінометного розрахунку розповіла, як сфальсифікували справу загибелі її нареченого-бійця

Командир мінометного розрахунку 54-ї бригади ЗСУ, молодший сержант Лєра Бурлакова каже, що до сих пір ніхто не покараний за фальсифікацію справи загибелі її нареченого Анатолія Гаркавенка (позивний “Морячок”). Про це вона розповіла в інтерв’ю сайту “24”.

“Коли загинув “Морячок”, наша бригада почала розслідування, мені в руки потрапили папери, де було написано, що він загинув під час самовільної розвідки. Це означає, що не буде ніяких компенсацій, нічого. Ні йому, ні тим пацанам, які з ним були і отримали поранення. Я на це все подивилася і подумала: “Ого!”. Записала розмову нашого взводного, де він говорить, що ніколи не писав, що це була самовільна розвідка. Коротше, нормально розкрутили тему. Вони визнали, що він загинув під час бойового виходу, дали якісь державні нагороди”, – сказала Бурлакова.

Разом з тим вона підкреслила, що до сих пір ніхто з командування не було притягнуто до відповідальності за фальсифікацію справи і спробу видати бойові втрати за небойові.

“Після виходу кількох матеріалів плавно “Морячо ” і всі ці хлопці з ідіотів, які незрозуміло чому вирішили піти в “зеленку”, раптом перетворилися на героїв, які постраждали під час бойового виходу. Трансформація відбулася плавно. Моменту вибачень від командування не було. Не то що моменту, коли хтось був покараний за фальсифікацію або за те, що він порвав нерви сім’ї загиблого або пораненого”, – додала вона.

Нагадаємо, боєць батальйону “ОУН” Гаркавенко Анатолій загинув у кінці січня 2016 року.

Читайте також: ЧОЛОВІК ПОМЕР ВІД ЖАБ’ЯЧОГО ДЕЛІКАТЕСУ

Related Post