fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Кому буде найлегше знайти роботу в 2017-м, і скільки будемо заробляти: прогноз експерта

У приватному секторі заробітні плати в наступному році можуть збільшитися на 10-30%, в той же час мінімалку підвищать один раз, але відразу на 200%.

У наступному році будуть затребувані професії в сферах продажу та торгівлі. Крім того, очікується збільшення кількості виробничих вакансій, якщо держава буде підтримувати виробників або хоча б не заважати їм. За словами HR-експерт rabota.ua Тетяни Пашки, також має перспективу сфера гостинності.

“Довгострокові прогнози у нас не працюють, а працюють тільки короткострокові. Звичайно, якщо виходити з того, що було в минулі роки, будуть затребувані професії в сферах продажу та торгівлі. Тренд останнього рік – збільшення кількості виробничих вакансій збережеться, якщо держава буде підтримувати виробників або хоча б не заважати їм. Особливо, якщо це стосується компаній, які приїжджають до нас і відкривають дочірні компанії по цікавих для нас профілях і спеціалізаціях”, – розповідає HR-експерт rabota.ua Тетяна Пашкіна.

Перспективу розвитку має сфера гостинності, особливо в столиці, Одесі, Львові, містах-мільйонниках, вважає експерт. У наступному році будуть затребувані кухарі, офіціанти.

“IT зростатиме, але не так швидко, особливо якщо будуть продовжуватися обшуки в компаніях. Якщо будуть преференції, то швидкість розвитку вакансій в сфері IT збільшитися. Дуже б хотілося (хоча, швидше за все цього не буде), щоб наші великі компанії, які через несприятливу кон’єктуру змушені були скорочувати персонал, зуміли переорієнтуватися на інші ринки”, – розповідає Тетяна Пашкіна.

Крім того, як зазначає експерт, за останні півтора року кількість вакансій в інших країнах для українців потроїлася. Половина – польські вакансії. 2/3 – різноробочі, будівельні спеціальності, сфера обслуговування, слюсарі, водії-далекобійники. На другому місці за кількістю вакансій – Чехія (також найбільше затребувані різноробочі) У Литві є достатня кількість вакансій для водіїв-далекобійників. “Якщо ми говоримо Німеччину, там часто зустрічаються вакансії для програмістів і лікарів, але при цьому потрібні і робочі. Часом трапляються вакансії від наших колег з СНД, це Грузія, Казахстан. У Казахстані, як правило, потрібні агрономи, хіміки. Велика частина – виробничі робочі”, – відзначає експерт.

Зарплати в приватному секторі в наступному році можуть збільшитися на 10-30%, в той же час мінімальну зарплату уряд підвищить один раз на 200% – в січні до 3200 гривень.

Читайте також: КУРС ДОЛАРА В УКРАЇНІ ПІШОВ НА ЗНИЖЕННЯ

Джерело.

Related Post