fbpx
Здоров'я
Кому і скільки: Супрун розповіла про користь денного сну

В.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун заявила, що денний сон корисний для більшості людей, але повинен бути нетривалим і не замінювати повноцінний нічний сон.

“Сон вдень допомагає відновити концентрацію уваги, продуктивність і здатність фокусуватися на роботі. Крім того, дрімота працює як антидепресант, покращує настрій і в цілому може надати заряд енергії як після повноцінного нічного сну”, – написала вона на сторінці в Facebook .

Денний сон має позитивні ефекти на організм людини за кількох умов.

“Сон повинен бути не надто тривалим – не більше однієї години. Оптимальна тривалість дрімота – 20-30 хвилин. Але застосовувати сон як відпочинок протягом дня краще тоді, коли вночі ви також спите повноцінно”, – зазначає Супрун.

Читайте також: ЗЕМЛЮ ЗНОВУ НАКРИЮТЬ МАГНІТНІ БУРІ

Інакше організм буде компенсувати це тривалим денним сном. Це негативно впливати на самопочуття і продуктивність, додає медик.

“Якщо довго спати вдень, є ризик прокинутися з відчуттям важкості і інертності. Тривалий сон у середині дня може порушити внутрішній годинник організму, викликавши своєрідний “збій”.

Це може призвести до порушення режиму дня і, як наслідок, появи неконтрольованого голоду, порушення сну і нестачі енергії “, – написала в.о. міністра.

Джерело.

Related Post

facebook