fbpx
Breaking News
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Україна
Кому належать пункти обміну валют

Пунктів обміну валют або ж обмінників останнім часом стало дуже багато. Значно збільшився і їх прибуток за останній час. Втім, далеко не завжди відомі реальні власники валютного бізнесу, так само як і те, чи справно сплачують вони податки.

Кожного дня українці відносять в пункти обміну валют мільйони гривень, щоб вийти з доларами чи євро. Так, щомісяця через обмінники проходить близько 200 мільйонів доларів.

Щоб відкрити свій обмінний пункт, достатньо орендувати кімнатку 2 квадратні метри, поставити стіл, стілець і рахівницю для купюр. Донедавна навіть ліцензія не була потрібна. Цей ринок недарма називали “чорним”, адже за мінімального бажання сторін готівка легко оминала офіційну податкову звітність.

Читайте також: ЗРОСТАННЯ ЗАРПЛАТ НАРЕШТІ ВИПЕРЕДИЛО ЗРОСТАННЯ ЦІН – ГРОЙСМАН

Але у 2014 році Нацбанк посилив контроль. Тепер кожна фінансова компанія, що міняє валюту, має отримати ліцензію і видавати покупцеві чек. Чек – нещодавнє нововведення, яке НБУ запровадив у 2016 році.

Обмінник, який не має касового апарата, а отже й не може видати чек, є нелегальним. Чек необхідний для інформації про сплату податків пункту обміну валют. Планували, що інформацію про кожну купівлю чи продаж валюти одразу й автоматично передаватимуть до фіскалів. Втім, спрацювала така система лише частково.

За інформацією ДФС, ліцензії на право здійснення обміну валют отримали 32 фінансові компанії. І лише 27 із них встановили касові апарати, інші ж порушують закон. Фіскальна служба не оголошує назви компаній, що працюють без касових апаратів. З їх слів, знайти таких порушників можна лише через спостереження.

Втім, знайти тих, що мають понад півтори тисячі пунктів обміну валют без встановлених касових апаратів, виявилося не надто складно. Ці компанії напряму пов’язані із народним депутатом, а не напряму – із головою РНБО.

Юридичною однією із співвласниць компанії “Абсолют Фінанс” є 23-річна модель із Києва Ілона Бродовська. Вона внесла до капіталу компанії аж 25 мільйонів гривень. Її мати, Оксана Бродовська, також є однією із власниць компанії. Вона внесла до статутного капіталу “Абсолюту” 34 мільйони гривень. Незважаючи на керування чи не найбільшим валютним магнатом країни, жінка працює вчителькою у одній із столичних шкіл.

Третій співвласник компанії – 74-річний батько Оксани Бродовської. Він вніс до компанії 25 мільйонів гривень, але живе у селі під Києвом у квартирі на 60 квадратних метрів. Але як звичайна київська сім’я може керувати чи не найбільшим валютним магнатом України?

Джерело.

Related Post