fbpx
Україна
Коротке потепління і дощі зі снігом: прогноз погоди в Україні на тиждень

В Україну прийшла нехай поки й не календарна, але вже зовсім справжня зима зі снігом і морозами. Правда, днями синоптики пообіцяли українцям недовгий візит антициклону Constantin , який повинен принести суху погоду.

Дізнайтесь більш детально, якої погоди чекати цих на вихідних і наступного робочого тижня. Джерело

24 листопада, в суботу на заході і півдні країни вдень очікується плюсової температури повітря, нехай плюс цей майже символічний – від 0 до 2 градусів тепла.

У решті регіонів в середньому від -1 до -4 градусів морозу. Вночі холодніше за все буде в східних областях: до -11 морозу. У Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській областях випаде сніг.

25 листопада, в неділю сніг очікується вже і в північних, і в частині центральних областей. На заході України йтиме мокрий сніг або дощ.

При цьому по всій країні різко потеплішає – на заході і на півдні вдень до 6-9 градусів тепла, в центрі – до 2 тепла, в східних областях – до 1 градуса вище нуля. На півночі стовпчик термометра вдень буде коливатися в діапазоні від -2 до 0 градусів.

Читайте також: ПРАВИЛО “ТРЬОХ ПОСИЛОК” СКАСУВАЛИ: ЯК БУДЕМО ПЛАТИТИ ЗА МІЖНАРОДНІ ВІДПРАВЛЕННЯ

26 листопада, в понеділок опади вже по всій країні – в більшості регіонів це мокрий сніг, на півдні дощ.

Температура повітря вдень у західних областях від -1 до +2 градусів (і тільки в Закарпатській області – від 5 до 7 тепла), на півночі від -2 до 0, в центральних областях від 0 до +2, у східних від -1 до +1, і на півдні від 7 до 13 градусів вище нуля.

27 листопада, у вівторок по всій північній частині країни без опадів, мінлива хмарність, в інших регіонах сніг або дощі.

У західних та північних областях вдень мороз від -4 до -2 градусів, в центрі від -2 до 0, в східних областях від +1 до +3 градусів, і на півдні від +4 до +12 (в Криму).

28 листопада, в середу мокрого снігу варто чекати вже тільки на сході та півдні України, в решті регіонів без опадів. Температура повітря вдень залишиться на тому ж рівні, що і напередодні.

Вночі холодніше за все буде в центральній частині країни – до 8 градусів морозу.

Related Post

facebook