fbpx
Breaking News
Через 3 роки батько одружився. І ось, як в казці, у мене з’явилася мачуха, дуже зла, яка не любить, агpеcивна і не адекватна. Я виросла з нею, вона мене виховала. Хоча і вихованням це було складно назвати
Марія пообіцяла, що як завaгiтніє, більше нічого і ніколи про неї не почую. Я не планував йти з сім’ї, але ж й не виконати останнє, таке важливе для неї прохання, не зміг. І ось сталося, вона завaгiтнiла. Тоді і почалося саме справжнє пeкло. За 3 роки зустрічей з Марією мені здавалося, що я її знаю. Але виявилося, зовсім це не так
Зеленський: “У мене єврейська кpoв. І я президент. І нікого це не хвилює, чи не так? Нікому немає діла.”
Сало – наш рідний улюблений український продукт. Але таку смакоту ви точно з нього ще не готували! Здивуйте всіх шедевром!
Щоб додому хотілося повертатися: 9 секретів сімейної злагоди. Ці поради, сподіваємося, допоможуть вам надовго зберегти любов у ваших серцях і подолати життєві труднощі
Суспільство
Краса вбuвaє: звичайна туш ocлiпилa жінку

Жінка відправилася на зустріч зі своїми дочками, яких не бачила довгий час і нафарбуватися вирішила вдома.

Ширлі Поттер з австралійського міста Аделаїда отримала серйозну інфекцію після того, як скористалася тушшю 20-річної давності.

Наступного ранку жінка прокинулася з червоними очима. Вона також повідомила, що було бoляче дивитися куди-небудь.

Читайте також: ЯК СОБАК: УКРАЇНСЬКІ ЗАРОБІТЧАНИ ПОКАЗАЛИ ІНШИЙ БІК ОБІЦЯНИХ «ЗОЛОТИХ ГОРІВ» (ФОТО)

Міс Поттер сходила до свого офтальмолога, який не міг знайти нічого поганого. При цьому вона відчувала, що зір погіршується з кожним днем.

Одного разу Поттер спіткнулася об дитячу коляску в торговому центрі. Однак вона зізналася, що не бачила її.

Тоді вони з чоловіком вирішили ще раз сходити до медиків. Після безлічі візитів офтальмологи діагностували серйозну інфекцію в обох очах.

“Він запитав мене прямо, я використовувала стару або застарілу косметику. Я сказала йому, що використовувала туш, якій близько 20 років”, — розповіла жінка.

Жінка зізналася, що ніколи не користувалася косметикою на регулярній основі, тому поняття не мала, що її потрібно витратити протягом певного періоду часу.

Поттер призначили курс антибіотиків, але це не врятувало зір. Як очікується, вона остаточно перестане бачити навіть обриси предметів у найближчі три роки.

Джерело.

Related Post